starever

Getry do tańca na kostkę i podbicie damskie

Kod produktu: 8490225

5,0 (2)

39,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów opracował te getry dla tancerki na każdym poziomie zaawansowania, która chce ogrzać mięśnie i stawy, a także utrzymać je w cieple.

Chcesz dobrze się rozgrzać przed tańcem? Dzięki otworowi przy pięcie te getry pozwalają rozgrzać podbicie, kostki i łydki!

  • Ciepło

    Materiał usprawnia rozgrzewanie mięśni kostek i podbicia.

  • Rozciągliwość

    Rozciągliwy dół i otwory na pięty zapewniają dobre dopasowanie.

Dlaczego warto nosić getry na kostkę i podbicie?

Noszenie getrów jest zalecane przed zajęciami tańca oraz po ich zakończeniu, ponieważ utrzymują mięśnie w cieple. Rozgrzewka jest niezbędnym etapem treningu, bez względu na poziom tancerki. Otwór w getrach przy pięcie pozwala rozgrzać podbicie. Dzięki temu doskonale przygotujesz się przed założeniem point!

Skład

Materiał główny 76% Akryl, 22% Poliamid, 2% Elastan

Testy

Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

Zatwierdzony przez

Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie