Promo Week
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Promo Week

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 140

59,99 zł 69,99 zł - 10 zł

Kolor:

Biały

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wygodne gogle z podwójnymi szkłami pozwalającymi ograniczyć powstawanie pary i zapewnić dobrą widoczność przy ładnej pogodzie.

Dzięki podwójnym szkłom z podstawowym anty-fogiem gogle G 140 S3 umożliwiają dobrą widoczność w słoneczne i w pochmurne dni. Chronią w 100% przed promieniowaniem UV.

Kod produktu: 8374446

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Ochrona przeciwsłoneczna

  100% anty-UV. Brązowe szkła: dobra widoczność w słoneczne i w pochmurne dni.

 • Ograniczenie parowania

  Podstawowy anty-fog: podwójne szkła powłoką przeciwmgielną.

 • Pole widzenia

  Cylindryczne szkła, podstawowe pole widzenia.

 • Komfort użytkowania

  Ergonomiczna pianka i materiał wyściełający.

 • Dopasowanie

  Pasek elastyczny o szerokości 40 mm.

 • Regulacja

  2 klamry umożliwiające szybką regulację długości paska.

 • Kompatybilność

  Kształt doskonale dopasowany do kasków Wedze.

Opis produktu

Ochrona UV

Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

Szkła S3 SUN

S3 SUN to ciemne szkła, które umożliwiają dobrą ochronę przed intensywnym światłem słonecznym. Wybraliśmy brązowe zabarwienie, które pozwala zachować odpowiednią widoczność w miejscach zacienionych i pod koniec dnia, gdy słońce jest mniej ostre. Szkła nie są odporne na zarysowania.

Podstawowy anty-fog

Podstawowy anty-fog to podwójne szkła z powłoką przeciwmgielną po wewnętrznej stronie wewnętrznego szkła.
Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się zasłaniać (na przykład kominem narciarskim) znajdujących się w nich otworków.
Aby szkła jak najdłużej zachowały swoje właściwości anty-fog, nie wolno przecierać ich od wewnętrznej strony, lecz delikatnie osuszyć.

Podwójne szkła

Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć powstawanie pary. Zamknięte między szkłami powietrze stanowi izolację termiczną. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną i zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy, pozwalając spowolnić proces powstawania pary na wewnętrznym szkle gogli. Wewnętrzne szkło pokryte jest ponadto powłoką przeciwmgielną.

Cylindryczne szkła

Podwójne szkła cylindryczne. Zewnętrzne szkło z poliwęglanu, wewnętrzne z propionianu celulozy. Oba przycięte do kształtu gogli.

Podstawowe pole widzenia

Istnieje pionowe i poziome pole widzenia. Gogle G 100 mają PODSTAWOWE pole widzenia umożliwiające wygodną, pozwalającą czuć się pewnie widoczność po bokach.

Kompatybilność z kaskami narciarskimi

Wszystkie gogle narciarskie Wedze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

Kompatybilność z okularami korekcyjnymi

Gogle G 140 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych o maksymalnej szerokości 135 mm. Pianki boczne i kształt oprawek pozostawiają miejsce na zauszniki.

Pasek

Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku o szerokości 40 mm.

CE - Norma EN 174

Norma EN 174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca od europejskiej w zakresie odporności na wstrząsy i uderzenia. Te gogle spełniają obie normy.

Zapobieganie osadzaniu się pary

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. Kontakt gogli ze śniegiem również przyczynia się znacząco do powstawania pary. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy.

2 rozmiary

Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy. Do 55 cm: rozmiar S; od 56 cm w górę: rozmiar L.

Skład

Rama 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Lens 60% Poliwęglan (PC), 40% Octan celulozy Gumka 36% Guma, 33% Poliamid, 31% Poliester Pianka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Radzimy po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Opinie

Wgrywanie