Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 I

199,99 zł

Abyś nie musiał już przejmować się pogodą, nasi inżynierowie przedstawiają proste rozwiązanie: wymienne szkła. Odpowiednie dla osób noszących okulary.

Aby wymienić szkła w G 500 I i dopasować je do pogody, pociągnij za szkła. Szkła na ładną i brzydką pogodę - sam zdecyduj! Kompatybilne z okularami korekcyjnymi.

Kod produktu: 8493903

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?
S
L

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Podobne produkty

Zalety produktu

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna

100% anty-UV. Wymienne szkła (brązowe i żółte) S1 i S3 na każdą pogodę.

Ograniczenie parowania

Ograniczenie parowania

Wydajny anty-fog, podwójne szkła z powłoką anty-fog, wentylowane oprawki.

Pole widzenia

Pole widzenia

Cylindryczne szkła, wydajne pole widzenia.

Komfort użytkowania

Komfort użytkowania

Podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał.

Dopasowanie

Dopasowanie

Pasek 40 mm z dwoma paseczkami z antypoślizgowego silikonu.

Regulacja

Regulacja

2 klamry gwarantują szybką regulację długości paska.

Kompatybilność

Kompatybilność

Rozmiar L jest kompatybilny z okularami korekcyjnymi (szerokość do 145 mm).

Zdjęcia

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 I
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 I
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 I
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 I
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 I

Informacje techniczne

Ochrona przeciwsłoneczna

Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu, dlatego wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale chronią oczy, zatrzymują promienie UV i odblaski.

Szkła S1 FOG i S3 SUN - Funkcja wymiennych szkieł

Gogle narciarskie z wymiennymi szkłami do jazdy w każdej pogodzie.
S1 FOG to jasne szkła, które umożliwiają lepszą widoczność przy złej pogodzie, poprawiając dostrzeganie rzeźby terenu.
S3 SUN to ciemne szkła, które umożliwiają dobrą ochronę przed intensywnym światłem słonecznym. Szkła nie są odporne na zadrapania.

WYDAJNY ANTY-FOG

Wydajny ANTY-FOG to podwójne, wentylowane szkła z powłoką od wewnętrznej strony i wentylacją w oprawkach, która zapewnia przewiewność wewnątrz gogli.
Dla dobrej wentylacji gogli od wewnątrz nie zasłaniaj tych otworów (np. kominem). By szkła długo zachowały swoje właściwości, nie należy przecierać ich od wewnętrznej strony; należy delikatnie je osuszać.

Podwójne szkła

Gogle z podwójnymi szkłami ograniczają powstawanie pary. W efekcie powietrze zatrzymywane między szkłami działa jak izolator termiczny. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną, a zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy; wolniej osadza się także para od wewnętrznej strony szkła. Co więcej, wewnętrzne szkła posiadają również powłokę przeciwmgielną.

SZKŁA CYLINDRYCZNE

Potrójne szkła o cylindrycznym kształcie Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. W efekcie, powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje izolację termiczną. Dzięki temu zmniejszamy szok termiczny między wnętrzem a stroną zewnętrzną gogli. Spowalnia to osadzanie się pary od wewnętrznej strony szkieł. Wewnętrzne szkła posiadają także powłokę przeciwmgielną.

WYDAJNE pole widzenia

Pole widzenia jest poziome i pionowe. G 500 posiada "WYDAJNE" pole widzenia. Jest ono szerokie, przez co dobrze widzisz na boki.

KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI

Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI

Gogle narciarskie G 500 I w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 145 mm). Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwiają nałożenie gogli na zauszniki.

Pasek

Elastyczny poliamid, poliester, kauczuk (wysokość 40 mm). 2 paski antypoślizgowe z silikonu.

Sprężone termicznie etui

Gogle, a w szczególności szkła, należy chronić przed zadrapaniem, także przed użytkowaniem i po jego zakończeniu. Sprężone termicznie etui idealnie się nadaje do przechowywania gogli. Chroni szkła przed połamaniem podczas trzymania w plecaku czy kieszenie w bluzie. Pozwoli Ci wymienić szkła podczas jazdy na nartach.

KOLOROWE SZKŁA FLASH

Kolorowa powłoka na zewnętrznej części szkła gogli narciarskich (tzw. Flash) pozwala ograniczyć transmisję światła do oka - oznacza to mniej oślepień i lepszą widoczność w bardzo słoneczne dni.
Uwaga: szkła nie są odporne na zadrapania.

CE - Norma EN 174

Norma EN 174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca niż europejska odnośnie wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia. Te gogle respektują obie normy.

UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Jeśli gogle wpadną w śnieg, może to przyczynić się znacząco do powstania pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.

2 rozmiary

Rozmiar gogli dobierz do obwodu swojej głowy. Poniżej 55 cm, wybierz rozmiar S. Powyżej 55 cm, wybierz rozmiar L.

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Ramka (w masce) 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Szyby (w masce) 70% Poliwęglan (PC), 30% Octan celulozy Gumka 36% Guma, 33% Poliamid, 31% Poliester Pianka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Po zakończonym użytkowaniu schować gogle do pokrowca Wedze.

Testy

Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane: śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Oceny użytkowników

Wgrywanie