Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500

119,99 zł

Gogle z wydajną powłoką anty-fog zapewniające dobre pole widzenia podczas jazdy na nartach w złą pogodę. Odpowiednie dla osób noszących okulary korekcyjne.

Gogle G 500 S1 umożliwiają dobrą widoczność przy padającym śniegu i przy mgle dzięki podwójnym szkłom S1 z anty-fogiem opóźniającym powstawanie pary. Są kompatybilne z okularami korekcyjnymi.

Kod produktu: 8562612

Kolor:

Cynkowy / Asfaltowy

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?
S
L

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Podobne produkty

Zalety produktu

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna

100% anty-UV. Szkła S1 pozwalające widzieć rzeźbę terenu w śniegu i we mgle.

Ograniczenie parowania

Ograniczenie parowania

Wydajny anty-fog, podwójne szkła z powłoką przeciwmgielną i wentylowane oprawki.

Pole widzenia

Pole widzenia

Cylindryczne szkła, wydajne pole widzenia.

Komfort użytkowania

Komfort użytkowania

Podwójnej gęstości pianka i materiał wyściełający.

Dopasowanie

Dopasowanie

Pasek elastyczny o szerokości 40 mm z podwójnym pasmem antypoślizgowego silikonu

Regulacja

Regulacja

2 klamry umożliwiające szybką regulację długości paska.

Kompatybilność

Kompatybilność

OTG: odpowiednie dla osób noszących okulary korekcyjne o szerokości do 145 mm.

Informacje techniczne

Ochrona UV

Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

Szkła S1

S1 to jasne szkła, które umożliwiają lepszą widoczność przy złej pogodzie, mgle lub padającym śniegu. Wyselekcjonowaliśmy szkła o żółtym lub różowym zabarwieniu, aby poprawić dostrzeganie rzeźby terenu w brzydką pogodę. Niemniej jednak w takich warunkach widoczność pozostaje słaba. Należy zachować czujność i nie narażać się na niebezpieczeństwo w nieznanych i obarczonych ryzykiem miejscach.

Wydajny anty-fog

Wydajny anty-fog to podwójne szkła z powłoką po wewnętrznej stronie i wentylacja w oprawkach umożliwiająca obieg powietrza wewnątrz gogli.
Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się więc zasłaniać (na przykład kominem narciarskim) tych otworków.

Podwójne szkła

Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć powstawanie pary. Zamknięte między szkłami powietrze stanowi izolację termiczną. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną i zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy, pozwalając spowolnić proces powstawania pary na wewnętrznym szkle gogli. Wewnętrzne szkło pokryte jest ponadto powłoką przeciwmgielną.

Cylindryczne szkła

Podwójne szkła cylindryczne. Zewnętrzne szkło z poliwęglanu, wewnętrzne z propionianu celulozy. Oba przycięte do kształtu gogli.

Kompatybilność z kaskami narciarskimi

Wszystkie gogle narciarskie Wedze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

Kompatybilność z okularami korekcyjnymi

Gogle G 500 S1 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych o maksymalnej szerokości 145 mm. Pianki boczne i kształt oprawek pozostawiają miejsce na zauszniki.

Pasek

Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku o szerokości 40 mm. Pasmo antypoślizgowe z silikonu.

CE - Norma EN 174

Norma EN 174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard.

Zapobieganie osadzaniu się pary

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. Kontakt gogli ze śniegiem również przyczynia się znacząco do powstawania pary. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy.

2 rozmiary

Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy. Do 55 cm: rozmiar S; od 56 cm w górę: rozmiar L.

Skład i konserwacja

Skład

Soczewka 60% Poliwęglan (PC), 40% Acetat Ramka (w masce) 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Gumka 36% Guma, 33% Poliamid, 31% Poliester Pianka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Radzimy po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Oceny użytkowników

Wgrywanie