WEDZE

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 S1

99,99 zł 139,99 zł - 40,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 139,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8562612

Gogle z wydajną powłoką anty-fog zapewniające dobre pole widzenia podczas jazdy na nartach w złą pogodę. Kompatybilne z okularami korekcyjnymi.

Gogle G 500 S1 umożliwiają dobrą widoczność przy padającym śniegu i przy mgle dzięki podwójnym szkłom S1 z anty-fogiem opóźniającym powstawanie pary.

Kolor: Srebrnoszary / Szary betonowy

S Brak zapasu

  Nasze usługi:

  • Darmowy zwrot lub wymiana

  Pomoc specjalisty

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ochrona przeciwsłoneczna

   100% anty-UV. Szkła S1 pozwalające widzieć rzeźbę terenu w śniegu i we mgle.

  • Ograniczenie parowania

   Wydajny anty-fog, podwójne szkła z powłoką przeciwmgielną i wentylowane oprawki.

  • Pole widzenia

   Cylindryczne szkła, wydajne pole widzenia.

  • Komfort użytkowania

   Podwójnej gęstości pianka i materiał wyściełający.

  • Stabilność

   Pasek elastyczny o szerokości 40 mm z podwójnym pasmem antypoślizgowego silikonu.

  • Regulowany

   2 klamry umożliwiające szybką regulację długości paska.

  • Kompatybilność

   OTG: odpowiednie dla osób noszących okulary korekcyjne o szerokości do 145 mm.

  Ochrona UV

  Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

  Szkła S1

  S1 to jasne szkła, które umożliwiają lepszą widoczność przy złej pogodzie, mgle lub padającym śniegu. Wyselekcjonowaliśmy szkła o żółtym lub różowym zabarwieniu, aby poprawić dostrzeganie rzeźby terenu w brzydką pogodę. Niemniej jednak w takich warunkach widoczność pozostaje słaba. Należy zachować czujność i nie narażać się na niebezpieczeństwo w nieznanych i obarczonych ryzykiem miejscach.

  Wydajny anty-fog

  Wydajny anty-fog to podwójne szkła z powłoką po wewnętrznej stronie i wentylacja w oprawkach umożliwiająca obieg powietrza wewnątrz gogli.
  Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się więc zasłaniać (na przykład kominem narciaskim) tych otworków.

  Podwójne szkła

  Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć powstawanie pary. Zamknięte między szkłami powietrze stanowi izolację termiczną. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną i zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy, pozwalając spowolnić proces powstawania pary na wewnętrznym szkle gogli. Wewnętrzne szkło pokryte jest ponadto powłoką przeciwmgielną.

  Cylindryczne szkła

  Podwójne szkła cylindryczne. Zewnętrzne szkło z poliwęglanu, wewnętrzne z propionianu celulozy. Oba przycięte do kształtu gogli.

  Kompatybilność z kaskami narciarskimi

  Wszystkie gogle narciarskie Wedze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

  Kompatybilność z okularami korekcyjnymi

  Gogle G 500 S1 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych o maksymalnej szerokości 145 mm. Pianki boczne i kształt oprawek pozostawiają miejsce na zauszniki.

  Pasek

  Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku o szerokości 40 mm. Pasmo antypoślizgowe z silikonu.

  CE - Norma EN-174

  Norma EN-174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard.

  Zapobieganie osadzaniu się pary

  Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. Kontakt gogli ze śniegiem również przyczynia się znacząco do powstawania pary. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy.

  2 rozmiary

  Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy.
  Do 55 cm: rozmiar S; od 56 cm w górę: rozmiar L.

  Skład

  Oprawka gogli narciarskich 100% Termoplastyczny poliuretan Taśma elastyczna 36% Kauczuk syntetyczny, 33% Poliamid, 31% Poliester Wyświetlacz 60% Poliwęglan, 40% Acetate Pianka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Rada: po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

  Porady dotyczące konserwacji

  Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie.. Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu.. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym. Zostawić do wyschnięcia na świeżym powietrzu.