Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Koniec serii

Gogle narciarskie i snowboardowe G 900 FL dla dorosłych i dzieci

129,99 zł 159,99 zł - 30 zł

Kolor:

Różowy / Szary węgiel

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Opracowane przez nas gogle posiadają pole widzenia i optymalny anty-fog do jazdy w brzydką pogodę. Dostosowane dla osób noszących okulary korekcyjne.

Sferyczne szkła G 900 FL zapewniają lepszą widoczność w brzydką pogodę. Posiadają pole widzenia i optymalny anty-fog dla doskonałej widoczności. Kompatybilne z okularami korekcyjnymi.

Kod produktu: 8589444

Podobne produkty

Zalety produktu

Ochrona przeciwsłoneczna

100% ANTY-UV. Jasne szkła S1 - odpowiednie do jazdy w mgliste i śnieżne dni.

Ograniczenie parowania

Optymalny anty-fog, podwójne szkła, wentylowane oprawki.

Pole widzenia

Sferyczne szkła. OPTYMALNE pole widzenia.

Komfort użytkowania

Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał.

Dopasowanie

Pasek 40 mm z paseczkami z antypoślizgowego silikonu.

Regulacja

2 klamry gwarantują szybką regulację długości paska.

Kompatybilność

Rozmiar L jest kompatybilny z okularami korekcyjnymi (szerokość do 145 mm).

Opis produktu

OCHRONA 100% UV

Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu, dlatego wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale chronią oczy, zatrzymują promienie UV i odblaski.

Szkła S1 FOG

S1 FOG to jasne szkła, które umożliwiają lepszą widoczność przy złej pogodzie, mgle lub padającym śniegu. Dla tego produktu wybraliśmy szkła z różowym zabarwieniem. Poprawiają widoczność kształtu terenu w brzydką pogodę, jednak pozostaje ona niska w tych warunkach pogodowych. Należy pozostać czujnym i nie wystawiać się na niebezpieczeństwo w nieznanych nam i niepewnych rejonach. Szkła nie są odporne na zadrapania.

OPTYMALNY ANTY-FOG

Optymalny ANTY-FOG to podwójne, wentylowane szkła z powłoką od wewnętrznej strony i wentylacją w oprawkach, która zapewnia przewiewność wewnątrz gogli.
Dla dobrej wentylacji gogli od wewnątrz nie zasłaniaj tych otworów (np. kominem). By szkła długo zachowały swoje właściwości, nie należy przecierać ich od wewnętrznej strony; należy delikatnie je osuszać.

PODWÓJNE SZKŁA Z WENTYLACJĄ

Gogle z podwójnymi szkłami z wentylacją pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. W efekcie powietrze zatrzymywane między szkłami działa jak izolator termiczny. Dzięki temu zmniejszamy szok termiczny między wnętrzem a stroną zewnętrzną gogli. Spowalnia to osadzanie się pary od wewnętrznej strony szkieł. Wewnętrzne szkła posiadają także powłokę przeciwmgielną i są wentylowane dzięki otworom zapewniającym dobry obieg powietrza.

ZAOKRĄGLONE SZKŁA

Zaokrąglony kształt gwarantuje mniejszą deformację obrazu.
Zewnętrzne szkła wykonane są z bardzo odpornego na uszkodzenia, wtryskiwanego poliwęglanu, a wewnętrzne z octanu.

OPTYMALNE pole widzenia

Pole widzenia jest poziome i pionowe. G 900 posiada OPTYMALNE pole widzenia.

KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI

Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI

Gogle narciarskie G 900 FL S1 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 145 mm). Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwiają nałożenie gogli na zauszniki.

Pasek

Elastyczny poliamid, poliester, kauczuk (wysokość 40 3 mm). Paski antypoślizgowe z silikonu.

Kolorowe szkła Flash

Kolorowa powłoka na zewnętrznej części szkła gogli narciarskich (tzw. Flash) pozwala ograniczyć transmisję światła do oka - oznacza to mniej oślepień i lepszą widoczność w bardzo słoneczne dni.
Uwaga: szkła nie są odporne na zadrapania.

CE - Norma EN 174

Norma EN 174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca niż europejska odnośnie wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia. Te gogle respektują obie normy.

UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Jeśli gogle wpadną w śnieg, może to przyczynić się znacząco do powstania pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchymi goglami.

2 rozmiary

Rozmiar gogli dobierz do obwodu swojej głowy. Poniżej 55 cm - rozmiar S; od 56 cm - rozmiar L.

Skład

Nut 60% Poliwęglan (PC), 40% Octan celulozy Inny 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Wrist strap 36% Guma, 35% Poliester, 29% Poliamid Bom 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Rada: gogle przechowywać w pokrowcu Wed'ze.

Testy

Wszystkie produkty Wed'ze są testowane w sportowych warunkach, tych, dla których zostały zaprojektowane: kiedy pada śnieg, w zimnie, kiedy panują takie warunki, które można spotkać jeżdżąc na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Porady dotyczące konserwacji

Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Jeśli szkła posiadają dodatkowe powłoki, nigdy nie wycierać ich na sucho. Należy je najpierw opłukać w czystej wodzie.. Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu..

Opinie

Wgrywanie