julbo

Gogle narciarskie lub snowboardowe JULBO AIRFLUX

Kod produktu: 8532071

5,0 (4)

279,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +250 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Gogle Julbo z systemem wentylacji opóźniają powstawanie pary.

AIRFLUX to gogle narciarskie ze sztywnymi, zaokrąglonymi szkłami ograniczającymi deformację optyczną. Ułożenie szkieł można regulować, by ułatwić wentylację i ograniczyć powstawanie pary.

 • Ochrona przeciwsłoneczna

  100% ANTY-UV. Brązowe szkła: lepsza jakość widzenia w słońcu i przy zachmurzeniu

 • Ograniczenie parowania

  Podwójne szkła i powłoka zapobiegająca powstawaniu pary.

 • Pole widzenia

  Zaokrąglone szkła, szerokie pole widzenia (w poziomie i pionie).

 • Komfort użytkowania

  Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał, giętki nosek.

 • Stabilność

  Pasek 40 mm z podwójnym paskiem z antypoślizgowego silikonu.

 • Regulowany

  2 klamry do regulowania długości paska.

OCHRONA 100% UV

Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu. Z tego powodu wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle narciarskie są najlepszym sposobem chronienia oczu: doskonale je zakrywają, przez co zapobiegają wpadaniu promieni UV (także tych odbijających się od śniegu itp).

Wzmocniony anty-fog

Gogle narciarskie AIRFLUX to model marki JULBO, który zapewnia lepszą wentylację od wewnątrz produktu. Szkła można wysunąć do przodu i pozwolić wpadać maksymalnej ilości powietrza. Te gogle posiadają wentylację na maksymalnym poziomie.

Podwójne szkła

Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Powietrze zamknięte pomiędzy dwoma szkłami gwarantuje doskonałą izolację termiczną. Przyczynia się to do zmniejszenia różnicy temperatury (szoku termicznego), dzięki czemu para wolniej osadza się od wewnętrznej strony szkieł. Szkła wewnętrzne także posiadają powłokę przeciwmgielną. Nie pocierać szkieł od wewnętrznej strony. Należy delikatnie osuszyć ich powierzchnię, by zachowały jak najdłużej swoje właściwości.

ZAOKRĄGLONE SZKŁA

Zaokrąglony kształt szkieł zapewnia lepsze pole widzenia w pionie i poziomie. Gwarantuje też mniejszą deformację obrazu. Zewnętrzne szkła wykonane są z bardzo odpornego na wstrząsy poliwęglanu, a wewnętrzne z propionianu celulozy.

Pasek

Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku (wysokość 40 mm). Wstawka z antypoślizgowego silikonu.

POKROWIEC Z MIKROFIBRY

Należy pamiętać o ochronie gogli, a przede wszystkim szkieł, przed ewentualnymi zarysowaniami. Odpowiednie będzie stosowanie pokrowca z mikrofibry od Wed'ze. Materiał jest doskonały dla odpowiedniego zadbania o szkła bez ich zarysowania. Przy użyciu tego pokrowca możesz również wyczyścić szkła!

Kolorowe szkła Flash

Kolorowa powłoka Flash od zewnętrznej strony szkieł zmniejsza ilość światła przekazywanego do oczu. Dzięki temu ograniczamy ryzyko oślepienia i zapewniamy lepszą jakość widzenia w słoneczne dni.

Norma EN 174

Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony indywidualnej oczu podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard.

UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Przewrócenie się twarzą na śnieg jest także czynnikiem sprzyjającym osadzaniu się pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchym produktem.

Rozmiar L

Rozmiar L odpowiada obwodowi głowy 56 cm i więcej.

Porady dotyczące przechowywania

Po zakończonym użytkowaniu schować gogle do pokrowca, aby uniknąć ich zarysowań.

Wgrywanie