Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Gogle narciarskie / na sanki dla dzieci Lugik

69,99 zł

Otrzymaj +69 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Gogle zaprojektowane z myślą o ochronie oczu dzieci w wieku od 12 do 36 miesięcy podczas aktywności na śniegu zarówno w słoneczne, jak i w pochmurne dni.

Oczy maluchów wymagają dobrej ochrony przed słońcem, zwłaszcza na śniegu i przy intensywnym promieniowaniu ultrafioletowym. Te mocno zabudowane gogle uniemożliwiają przedostawanie się promieni UV.

Kod produktu: 8655417

Zalety produktu

 • Ochrona przeciwsłoneczna

  100% anty-UV. Kategoria 3: idealna na pochmurne - słoneczne dni.

 • Ograniczenie parowania

  Podwójne szkła z powłoką przeciwmgielną i wentylowane oprawki.

 • Komfort użytkowania

  Ergonomiczna pianka.

 • Stabilność

  Pasek elastyczny o szerokości 30 mm.

 • Regulowany

  Klamra umożliwiająca regulację długości paska.

 • Kompatybilność

  Kształt dostosowany do kasków narciarskich dla dzieci w wieku od 12 do 36 miesięcy (Decathlon Lugik).

 • Pole widzenia

  Cylindryczne szkła zapewniające dobre pole widzenia w poziomie.

Gogle narciarskie / na sanki dla dzieci Lugik
Gogle narciarskie / na sanki dla dzieci Lugik
Gogle narciarskie / na sanki dla dzieci Lugik
Gogle narciarskie / na sanki dla dzieci Lugik
Gogle narciarskie / na sanki dla dzieci Lugik

Opis produktu

Ochrona UV

Promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu. Wszystkie nasze gogle to gogle 100% ANTY-UV spełniające wymogi normy EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

Podwójne szkła

Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć powstawanie pary. Zamknięte między szkłami powietrze stanowi izolację termiczną. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną i zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy, pozwalając spowolnić proces powstawania pary na wewnętrznym szkle gogli. Wewnętrzne szkło pokryte jest ponadto powłoką przeciwmgielną.

Podstawowy anty-fog

Podstawowy anty-fog to podwójne szkła z powłoką po wewnętrznej stronie i wentylacja w oprawkach umożliwiająca obieg powietrza wewnątrz gogli narciarskich. Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się więc zasłaniać (na przykład kominem narciarskim) tych otworków. Aby szkła jak najdłużej zachowały swoje właściwości anty-fog, nie wolno przecierać ich od wewnętrznej strony, lecz delikatnie osuszyć.

Zapobieganie osadzaniu się pary

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. Kontakt gogli ze śniegiem również przyczynia się znacząco do powstawania pary. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy.

Jak czyścić szkła w goglach narciarskich?

Do czyszczenia zewnętrznej powierzchni szkieł należy używać wilgotnej ściereczki z mikrofibry (lub pokrowca sprzedawanego w dziale gogli). Ten rodzaj materiału nie powoduje zarysowań na szkle. Lekko przetrzeć powierzchnię szkła. Wewnętrzna powierzchnia szkieł
posiada powłokę przeciwmgielną. Nie powinno się jej przecierać, lecz delikatnie osuszyć ściereczką z mikrofibry.

Właściwości szkieł

Podwójne szkła cylindryczne. Zewnętrzne szkło wykonane jest z wtryskiwanego, bardzo odpornego na uderzenia poliwęglanu, a wewnętrzne z octanu.

Pasek

Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku o szerokości 30 mm.

Norma EN 174

Norma EN 174 to norma europejska dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard czy jazda na sankach.

Czy rozmiar XS tych gogli narciarskich jest odpowiedni dla mojego dziecka?

Rozmiar XS odpowiada obwodowi głowy od 44 do 49 cm.

Skład

Soczewka 60% Poliwęglan (PC), 40% Acetat Rama 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Gumka 36% Guma, 33% Poliamid, 31% Politereftalan etylenu (PET) Pianka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Radzimy po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

Testy

Wszystkie produkty marki Lugik są testowane w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na sankach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Nie prać

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie