Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Koniec serii

Góra kostiumu kąpielowego BETTY 500 KOGA dla dzieci

19,99 zł 39,99 zł - 20 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy tę górę kostiumu kąpielowego dla średnio zaawansowanych, surfujących na każdym typie fal.

Stanik BETTY zapewnia bardzo dużą stabilność w falach dzięki paskowi pod biustem, a jednocześnie swobodę ruchów podczas wiosłowania.

Kod produktu: 8573495

Podobne produkty

Zalety produktu

Stabilny na falach

Pasek pod biustem zapewnia bardzo dobrą stabilność na ciele w falach.

Swoboda ruchów

Ramiączka skrzyżowane na plecach zapewniają dużą swobodę ruchów.

Zdjęcia

Góra kostiumu kąpielowego BETTY 500 KOGA dla dzieci

Opis produktu

Surfowanie - średnio zaawansowani

Surfowanie to Twoja pasja, uprawiasz je bardzo regularnie w ciepłych wodach. Podczas treningów wiosłujesz do line up'u, wykonujesz dive duck'a lub turtle dive, zależnie od tego czy jesteś na shortboardzie czy na longboardzie. Surfujesz w falach powyżej metra i umiesz manewrować deską. Często spadasz i jesteś przyzwyczajona do bycia obijaną przez fale. Chcesz, aby kostium pozostawał na swoim miejscu przy każdym z ruchów i aby nie utrudniał wiosłowania.

Budowa ciała

Stworzyliśmy stanik BETTY, aby umożliwić młodym surferkom surfowanie bez obaw o zgubienie kostiumu w falach. Ze skrzyżowanymi ramiączkami i szeroką gumką pod biustem kostium zapewnia dużą swobodę ruchów podczas wiosłowania.

Test stabilności w falach

Tworzymy kostiumy kąpielowe zobowiązując się, że będą trzymały się na ciele w falach. Aby je ocenić odwołujemy się do grupy surferek o różnych budowach ciała, które przeprowadzają testy w basenie, w naszej siedzibie w Hendaye, zgodnie z ustalonym wcześniej protokołem testowym. Protokół ten ma na celu odtworzenie odczuć osoby, która surfując omywana jest przez fale. Jeśli wynik testu jest zadowalający, idziemy surfować w morzu, aby przetestować kostium w rzeczywistych warunkach.

Czym jest wkładka miseczki?

Wkładka to kawałek pianki, który wkłada się do kostiumu kąpielowego. Aby każda Klientka mogła sama zdecydować czy chce zachować wkładki czy nie, wszystkie wkładki naszych gór kostiumów kąpielowych są wyjmowane.
Każda Klientka sama doda lub nie te wkładki.
Jedynym ich przeznaczeniem jest ochrona skromności młodych nastolatek.
Wkładki zakrywają sutki piersi, kiedy kostium jest mokry.
Nie są to wkładki powiększające biust.

Rozmiary kostiumów dziewczęcych

W Decathlon tworzymy kostiumy kąpielowe dla młodych surferek mając na uwadze, że dziecko stale rośnie, dlatego zawsze podany rozmiar odwołuje się do wzrostu, ponieważ wiek dziecka nie wystarcza do wyboru odpowiedniego rozmiaru. I tak dwie dziewczynki w wieku 10 lat mogą całkowicie różnić się wzrostem, tuszą i budową ciała. Zalecamy także przymierzenie kostiumu w sklepie, jeśli to możliwe.

Rozmiary naszych kostiumów

Oto relacja pomiędzy wiekiem a wzrostem widniejącym na metce kostiumów kąpielowych:
4/5 lat: od 105 do 114 cm;
5/6 lat: od 115 do 124 cm;
7/8 lat: od 125 do 132 cm;
8/9 lat: od 133 do 142 cm;
10/11 lat: od 143 do 150 cm;
12/13 lat: od 151 do 160 cm;
14/15 lat: od 161 do 169 cm.

Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro

Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy, więc, zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

Chcesz wymienić kupiony kostium?

Nie odpowiada Ci rozmiar lub model? Chcesz wymienić produkt w sklepie Decathlon? Żaden problem, pamiętaj jedynie, aby nie odcinać metki kostiumu w razie, gdyby zaszła potrzeba jego wymiany.

Olaian, surfingowa marka Decathlon

OLAIAN jest nową marką surfingu i bodyboardu grupy Decathlon, zlokalizowaną w Hendaye, na południowym zachodzie Francji. W naszych biurach tuż nad wodą możemy, w ciągu jednego dnia, stworzyć kostium kąpielowy, a następnie przetestować go bezpośrednio w morzu, aby sprawdzić jego stabilność w falach.

Skład

Butelka 82% Poliester, 18% Elastan Dolna drabinka 100% Poliester Wyściółka stanika - materiał zewnętrzny 80% Poliamid, 20% Elastan

Ograniczenia

Nieodpowiednie do regularnego użytku w chlorowanej wodzie.

Testy

Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.

Zatwierdzony przez

Nasze młode testerki, partnerki marki Olaian, które testowały ten kostium w prawdziwych warunkach użytkowania, w Kraju Basków, w pobliżu siedziby naszego centrum projektowego.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie