Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Najlepiej oceniany

Góra kostiumu kąpielowego surfingowego dla dzieci Olaian 100 Tami

29,99 zł

Kolor:

Brzoskwiniowy fluorescencyjny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół projektowy stworzył tę górę kostiumu kąpielowego dla początkujących surferek, surfujących w przybrzeżnej pianie.

Ta góra kostiumu kąpielowego halter lepiej dostosowuje się do sylwetki dzięki regulacji na szyi, zapewniając jednocześnie dobrą stabilność w falach.

Kod produktu: 8597223

Podobne produkty

Zalety produktu

Stabilny na falach

Krój zapewnia stabilność kostiumu w małych falach lub przybrzeżnej pianie.

Opis produktu

Surfowanie - początkujący

Rozpoczynasz przygodę z surfem lub surfujesz jedynie kilka razy w roku, podczas wakacji lub surf tripu. Pozostajesz tam, gdzie sięgasz dna stopami, w małych falach lub pianie przybrzeżnej. Uprawiasz ten sport dla przyjemności bycia w wodzie i dla wrażeń, jakie on zapewnia. Podczas surfowania często upadasz, ale spadasz w małe fale. Stworzyliśmy szeroką gamę kostiumów dostosowaną do okazjonalnego uprawiania surfingu i różnych sylwetek.

Budowa ciała

Kostium kąpielowy TAMI o kroju halter został stworzony, aby połączyć łatwość dopasowania do sylwetki oraz stabilność w falach. Regulacja na szyi pozwala lepiej dopasować kostium na biuście. Krój halter dostatecznie mocno zakrywa biust, aby zapewnić dobrą stabilność w falach.

Test stabilności w falach

Tworzymy kostiumy kąpielowe zobowiązując się, że będą trzymały się na ciele w falach. Aby je ocenić odwołujemy się do grupy 12 surferek o różnych budowach ciała, które przeprowadzają testy w basenie, w naszej siedzibie w Hendaye, zgodnie z ustalonym wcześniej protokołem testowym. Protokół ten ma na celu odtworzenie odczuć osoby, która surfując omywana jest przez fale. Jeśli wynik testu jest zadowalający, idziemy surfować w morzu, aby przetestować kostium w rzeczywistych warunkach.

Czym jest wkładka miseczki?

Wkładka to kawałek pianki, który wkłada się do kostiumu kąpielowego. Aby każda Klientka mogła sama zdecydować czy chce zachować wkładki czy nie, są one wyjmowane.
Wyłącznie w rozmiarach 12/13 lat i 14/15 lat.
Każda Klientka sama doda lub nie te wkładki.
Jedynym ich przeznaczeniem jest ochrona skromności nastoletnich dziewcząt.
Wkładki zakrywają sutki piersi, kiedy kostium jest mokry.
Nie są to wkładki powiększające biust.

Rozmiary kostiumów dziewczęcych

W Decathlon tworzymy kostiumy kąpielowe dla młodych surferek mając na uwadze, że dziecko stale rośnie, dlatego zawsze podany rozmiar odwołuje się do wzrostu, ponieważ wiek dziecka nie wystarcza do wyboru odpowiedniego rozmiaru. I tak dwie dziewczynki w wieku 10 lat mogą całkowicie różnić się wzrostem, tuszą i budową ciała. Zalecamy także przymierzenie kostiumu w sklepie, jeśli to możliwe.

Rozmiary naszych kostiumów

Oto relacja pomiędzy wiekiem a wzrostem widniejącym na metce kostiumów kąpielowych:
7/8 lata: od 125 do 132 cm;
8/9 lat: od 133 do 142 cm;
10/11 lat: od 143 do 150 cm;
12/13 lat: od 151 do 160 cm;
14/15 lat: od 161 do 169 cm.

Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro

Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy, więc, zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

Chcesz wymienić kupiony kostium?

Nie odpowiada Ci rozmiar lub model? Chcesz wymienić produkt w sklepie Decathlon? Żaden problem, pamiętaj jedynie, aby nie odcinać metki kostiumu w razie, gdyby zaszła potrzeba jego wymiany.

Olaian, surfingowa marka Decathlon

OLAIAN jest nową marką surfingu i bodyboardu grupy Decathlon, zlokalizowaną w Hendaye, na południowym zachodzie Francji. W naszych biurach tuż nad wodą możemy, w ciągu jednego dnia, stworzyć kostium kąpielowy, a następnie przetestować go bezpośrednio w morzu, aby sprawdzić jego stabilność w falach.

Skład

Butelka 82% Poliester, 18% Elastan Dolna drabinka 100% Poliester

Ograniczenia

Nieodpowiednie do regularnego użytku w chlorowanej wodzie.

Testy

Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie