Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5

Góra stroju pływackiego damska Nabaiji Vega

39,99 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy tę górę stroju kąpielowego dla pływaczki uczącej się pływać i pragnącej spokojnie czerpać korzyści z aktywności w wodzie.

Szukasz stroju do swobodnego pływania? Stanik z szerokimi ramiączkami i plecami w V zapewnia podtrzymanie i sportowy, bardzo kobiecy look.

Kod produktu: 8500460

Zalety produktu

  • Odporność na działanie chloru

    Do 100 h użytkowania: polecany do okazjonalnego użytku.

  • Stabilność

    Krój stanika z szerokimi ramiączkami i wyjmowanymi wkładkami.

  • Swoboda ruchów

    Ramiączka w "V" zapewniają dużą swobodę ruchów.

Opis produktu

Twoja aktywność

Pływanie początkujące: kobieta na poziomie początkującym, która uczy się pływać, potrzebuje swobody i wygody. Poszukuje ona przede wszystkim aktywności fizycznej powiązanej z wodą, dla jej korzystnego wpływu na samopoczucie i zdrowie. Dla niej Nabaiji proponuje duży wybór kostiumów kąpielowych, które umożliwiają pływanie w strojach do tego przeznaczonych, ale odpowiadających także wymogom jej sylwetki.

Krój

Plecy w "V": kostium pływacki musi przede wszystkim zapewniać komfort, aby umożliwić swobodne wykonywanie ruchów, nie ograniczając ich i nie raniąc ciała. Dlatego ważne jest, aby przyłożyć dużą wagę do wyboru kroju pleców kostiumu kąpielowego. Kostium z plecami w "V" zapewnia dobre podtrzymanie. Szeroka gumka pod biustem zapewnia również dobre podtrzymanie.

Materiał

Kostiumy kąpielowe noszone często na basenie narażone są na niekorzystny wpływ chlorowanej wody. Włókna elastanu, które zapewniają elastyczność materiału i wygodę, są także bardzo wrażliwe na kontakt z chlorem. Jeśli pływasz okazjonalnie taki materiał będzie dla Ciebie jak najbardziej odpowiedni. Jeśli pływasz regularnie, a nawet intensywnie, używaj raczej materiału 100% poliestrowego.

Wkładki miseczek

Ta góra stroju posiada wyjmowane wkładki na biuście.

Ograniczenia użytkowania

Niezalecany do użytku na zjeżdżalniach.

Skład

Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan Podszewka 100% Poliamid Wyściółka stanika - materiał zewnętrzny 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie