golfpride

GRIP 1/2 CORD NEW DECAD

84,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Sprawia, że dłonie dobrze przylegają do gripu.

Częściowo pleciony grip lepiej leży w dłoni, co przekłada się na mniejsze napięcie i w rezultacie większą moc uderzenia.

Kod produktu:

8659624

  • Przyczepność

    Dobra przyczepność: grip jest w połowie pleciony.

  • Ergonomiczny chwyt

    Częściowo pleciony grip dobrze leży w dłoni.

  • Wchłanianie wilgoci

    Wysoka chłonność.

Szczegóły

Rozmiar: 2 standard
Waga: 46,5 g
Średnica zewnętrzna: 2,7 cm.

Rozmiar 3: midsize
Waga: 59 g
Średnica zewnętrzna:2,9 cm
Długość: 10 cali = 25,4 cm
Materiał: grip wielomateriałowy.

CHARAKTERYSTYKA

Model New Decade® MultiCompound MCC Plus4 ™ to hybrydowy grip wypróbowany na turniejach. Część, na której leży dolna dłoń jest szersza i pokryta nowym typem kauczuku, który charakteryzuje się większą miękkością. Część ta jest miękka i dobrze wyczuwalna.

ROZWIĄZANIE DLA WILGOTNYCH DŁONI

Jeśli masz wilgotne dłonie, radzimy wybrać grip wykonany częściowo techniką oplotu. Grip ma elementy kauczukowe (wygoda i przyczepność) i plecione (pochłanianie wilgoci). Bardzo wyraźna faktura pozwala skutecznie odprowadzać wilgoć.

CZY WIESZ, ŻE...?

Jeśli chcesz zachować to samo wyważenie kija (swingweight = rozłożenie ciężaru, wrażenie wyważenia na główkę), radzimy zważyć dotychczas używany grip i wybrać kolejny o tej samej wadze.
Zwiększenie wagi o 4 do 5 g w gripie obniża swingweight o 1 punkt, co oznacza zmniejszenie wrażenia cięższej główki. Analogicznie zmniejszenie wagi w gripie o 4 do 5 g zwiększa swingweight o 1 punkt.

JAK NALEŻY CZYŚCIĆ GRIP?

Radzimy raz do roku umyć grip.
Grip czyścimy pocierając go szczotką (typu szczoteczki do paznokci) zamoczoną w wodzie z mydłem. Następnie płuczemy w czystej wodzie i osuszamy ręcznikiem.

Wgrywanie