nyamba

Guma do pilatesu Domyos strong 4 kg

Kod produktu: 8527901

0,0 (1324)

39,99 zł 21,05 zł/m

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Guma o oporze 4 kg: idealna do pilatesu i ćwiczeń rozciągających. Dostępna również w wersji 2 i 3 kg. Stwórz najlepszy dla siebie zestaw i trenuj wydajnie!

  Lekka i praktyczna guma do pilatesu, która pozwoli Ci wykonywać ćwiczenia ujędrniające mięśnie i rehabilitacyjne tam, gdzie chcesz. Kompaktowy i skuteczny sprzymierzeniec Twojej formy!

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Wszechstronność

   Jedno akcesorium do ćwiczenia różnych grup mięśni.

  • Kompaktowość

   Lekkie, praktyczne, łatwe w przechowywaniu akcesorium do ćwiczeń ujędrniających.

  Guma do pilatesu Domyos strong 4 kg
  Guma do pilatesu Domyos strong 4 kg
  Guma do pilatesu Domyos strong 4 kg

  Dlaczego warto wybrać naszą gumę do pilatesu 4 kg?

  Wybierz gumę do pilatesu, która przekształci Twoje treningi w bardziej kompletne i precyzyjniej ukierunkowane doświadczenie. W tej kolekcji jest to model o największym oporze, który pozwoli Ci intensywniej pracować nad wzmacnianiem mięśni. Wsunięta pod stopy lub trzymana w dłoniach guma pomaga wyrównać i ustabilizować kręgosłup, zwiększając jednocześnie skuteczność wykonywanych ruchów.

  Co oznacza opór gumy do pilatesu?

  Opór gumy do pilatesu odpowiada ciężarowi, który "przenosisz", rozciągając ją. Im wyższy poziom oporu, tym mocniej musisz się napracować. W efekcie zwiększasz intensywność ćwiczeń wzmacniających mięśnie.

  Guma do pilatesu ulepszona z pomocą użytkowników

  Nieustannie doskonalimy nasze produkty, nawet po wprowadzeniu ich na rynek. Mając na uwadze opinie użytkowników i obserwacje poczynione w klubach fitness, postanowiliśmy zmienić długość tej gumy, która ma teraz 190 cm, czyli o 20 cm więcej w porównaniu z poprzednią wersją. Jej szerokość nadal wynosi 7,6 cm, a grubość 0,55 mm.
  Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie dotyczące tej zmiany i dziękujemy za cenną pomoc.

  Jak korzystać z gumy do pilatesu?

  Aby w pełni wykorzystać potencjał tego produktu, zwróć uwagę na białą linię, która wskazuje środek taśmy, umożliwiając za każdym razem przyjęcie prawidłowej pozycji. Zalecamy stosowanie dwóch różnych gum (gum o dwóch różnych stopniach oporu): jednej do rozgrzewki, drugiej do bardziej intensywnego treningu. Jeśli ćwiczysz w butach, wybierz tekstylne taśmy elastyczne, które są bardziej odporne na ścieranie.

  Jakie ćwiczenia wykonywać z gumą do pilatesu 4 kg?

  4 kg to w ofercie do pilatesu guma o największym oporze. Jest ona zatem zalecana do ćwiczeń wzmacniających mięśnie. Pozwala skutecznie pracować nad mięśniami ramion, pośladków, barków, brzucha, pleców, a także klatki piersiowej.

  Porady dotyczące konserwacji gumy do pilatesu

  Aby guma fitness służyła Ci jak najdłużej, radzimy:

  - po każdym użyciu wyczyścić ją delikatnie wilgotną szmatką i letnią wodą,
  - od czasu do czasu oprószyć odrobiną talku,
  - przechowywać w ciemnym miejscu z dala od źródeł ciepła, najlepiej w temperaturze poniżej 30°C,
  - nie pozostawiać w samochodzie, ponieważ różnice temperatur mogą spowodować uszkodzenie gumy.

  Gwarancja

  2 lata

  Skład

  Taśma elastyczna wykonana w 100% z kauczuku syntetycznego.

  Waga

  0.092 kg

  Skład

  Taśma elastyczna 100% Kauczuk syntetyczny

  Porady dotyczące przechowywania

  Po zakończonym treningu taśmy elastyczne należy przechowywać w czystym i suchym pomieszczeniu. Unikać przechowywania w pobliżu źródeł ciepła.

  Testy

  Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość taśmy elastycznej, przeprowadzamy liczne testy (test toksykologiczny, test rozciągania, test zmęczeniowy, test wytrzymałości szwów itd.). Przeprowadziliśmy również testy użytkowe z grupą około pięćdziesięciu testerów, aby lepiej zrozumieć związane z tym produktem potrzeby sportowców.