domyos

Hantle fitness Nyamba 2 x 1 kg

Kod produktu: 8336571

4,9 (103)

39,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 1 KG

Jak wybrać rozmiar?

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Łatwe w obsłudze hantle o wadze 1 kg. Pomogą Ci wzmacniać mięśnie łagodnymi metodami. Ich ładny kolor dobrze wpisuje się w domową przestrzeń.

Te przyjemne w kontakcie z dłonią (dzięki gładkiej powłoce) i łatwe do wyczyszczenia hantle są również niekłopotliwe w przechowywaniu i nie przetaczają się po odłożeniu na podłogę.

  • Wszechstronność

    Nasza oferta obejmuje 6 modeli hantli o wadze od 0,5 do 5 kg.

  • Łatwość konserwacji

    Gładka powłoka jest łatwa do wyczyszczenia i nie pozostawia śladów na podłodze.

Zastosowanie hantli o wadze 1 kg

Wybierz hantle, które pozwolą Ci wykonywać poprawne ruchy. Jakość zawsze powinna górować nad ilością. Pod koniec treningu powinieneś czuć, że mięśnie wykonały dobrą robotę i że zostało Ci jeszcze nieco energii. Hantle o wadze 1 kg doskonale nadają się do treningu mięśni górnych partii ciała.

Łatwe do wyczyszczenia hantle, które nie brudzą podłogi!

Szukasz praktycznych hantli do domowych treningów wzmacniających mięśnie? Oto one! Łatwo je wyczyścić i nie pozostawiają śladów na podłodze. Zostały przez nas zaprojektowane z myślą o ułatwieniu Ci życia. Dzięki swojemu kształtowi nie przetaczają się po odłożeniu na podłogę.

Jak zwiększać obciążenie?

Aby przygotować organizm do wysiłku, należy zawsze rozpocząć od rozgrzewki całego ciała, ćwicząc z lekkim obciążeniem.
Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, wybierz lekkie ciężarki (od 0,5 kg), aby prawidłowo wykonywać ćwiczenia. Po nabyciu większego doświadczenia będziesz mógł stopniowo zwiększać obciążenie (o 0,5 kg przy co drugim treningu).

Skład

Drążek 100% Iron Powłoka 100% Polichlorek winylu (PVC)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym, czystym miejscu o umiarkowanej temperaturze, z dala od źródeł ciepła (kaloryfer, podgrzewana podłoga, nasłoneczniona szyba, lakierowane powierzchnie itp.).

Ograniczenia

Nie rzucać hantli na podłogę.

Testy

Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość naszych hantli, przeprowadzamy liczne testy. Warto w tym miejscu dodać, że hantle te wyprodukowane są z materiałów niezawierających szkodliwych substancji.

Zatwierdzony przez

"Doskonale sprawdzają się w ramach treningu przygotowującego do sezonu surfingowego, w ramach rehabilitacji ramienia i wzmacniana mięśni łagodnymi metodami": to opinia Catherine, która zaczynała od ćwiczeń z najlżejszymi hantlami.

Porady dotyczące konserwacji

Czyścić wilgotną ściereczką.

Wgrywanie