oxelo

Hulajnoga trzykołowa dla dzieci Oxelo B1 500

Kod produktu: 8602927

0,0 (2025)

219,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Indygo / Czerwony / Biały

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Świecące kółka dla jeszcze większej zabawy! Łatwa w użytku, 3-kołowa hulajnoga dla dzieci o wzroście 80-120 cm, którym spieszno do nowych wrażeń z jazdy.

Zabawna, ze świecącymi kółkami i jeszcze bardziej ułatwiająca naukę za sprawą opatentowanego układu kierowniczego oraz platformy i dwuskładnikowego hamulca, które ułatwiają ułożenie stopy!

Kup razem z

Podobne produkty

 • Pomoc w rozwoju psychomotorycznym

  Jej opatentowany system wspomaga naukę i rozwój psychomotoryczny.

 • Modularność

  4-pozycyjna regulowana kierownica dla dzieci 2-5 lat (od 80 cm do 120 cm).

 • Łatwość uczenia się

  FUN! Świecące kółka motywują dzieci do nauki!

 • Łatwe użytkowanie

  Rozstaw i nachylenie kół dają dziecku powyżej 2 lat poczucie bezpieczeństwa.

Hulajnoga trzykołowa dla dzieci Oxelo B1 500
Hulajnoga trzykołowa dla dzieci Oxelo B1 500

Dlaczego warto wybrać hulajnogę B1 500?

Za względu na jej 2 kółka z przodu oraz unikalny i opatentowany układ kierowniczy. To połączenie, stworzone we współpracy ze specjalistką od rozwoju psychoruchowego, umożliwia nachylenie platformy pod kątem bezpiecznym dla dziecka (system ten pozwala uniknąć utraty równowagi przez dziecko podczas jazdy i skręcania).
Jej zakrzywiona rama zapewnia lepszą pozycję. Intuicyjna i łatwa w obsłudze hulajnoga B1 500 pomaga w nauce jazdy i kierowaniu nią oraz wspiera rozwój psychoruchowy dziecka.

W jaki sposób hulajnoga B1 500 wpływa na rozwój psychoruchowy dziecka?

Chwytanie równowagi, koordynacja rąk, nóg i oczu, ułożenie ciała w przestrzeni są na tyle kształtujące, że wspierają rozwój psychoruchowy Twojego dziecka.
Hulajnoga 3-kołowa B1 500 została zaprojektowana i stworzona z pomocą specjalistki od rozwoju psychomotorycznego, aby ułatwić zdobycie tych umiejętności i umożliwić najmłodszym, od 2. do 5. roku życia, naukę w zabawny sposób!

Jak działa hulajnoga B1 500?

Dzięki unikalnemu i opatentowanemu układowi kierowniczemu platforma hulajnogi B1 pochyla się pod precyzyjnym kątem w celu wspierania naturalnego i idealnego ruchu ciała dziecka przy każdym skręcie. System ten pozwala uniknąć utraty równowagi przez dziecko podczas jazdy i skręcania. Jest tak intuicyjny, że umożliwia rozwój podstawowych umiejętności ruchowych dziecka w tym wieku.Jej dwumateriałowa platforma pomaga znaleźć równowagę.

Jakich zasad bezpieczeństwa należy przestrzegać podczas korzystania z hulajnogi dziecięcej B1 500?

Zalecane jest noszenie ochraniaczy podczas pierwszych prób jazdy na hulajnodze. Jest to tym bardziej wskazane w odniesieniu do małych dzieci! Pamiętaj o wyposażeniu dziecka w kask i ewentualnie w nakolanniki i nałokietniki, w zależności od poziomu umiejętności.

W jaki sposób B1 umożliwia dziecku łatwą jazdę?

Koła z gumy PU i łożyska ABEC 1 zapewniają jakość ślizgu odpowiednią dla możliwości dziecka od 2 do 5 lat: dobrą, ale ograniczoną. Cel: nie wystraszyć dziecka, jeśli hulajnoga zbytnio się rozpędzi.

Ile waży hulajnoga B1 500?

2,3 kg: dziecko korzysta z niej z łatwością, a dorosły może nosić ją bez trudu. Przyczynia się do stabilnej sylwetki dziecka.

Jakie są wymiary hulajnogi dziecięcej B1 500?

Dziecięca hulajnoga B1 500 została stworzona, aby dziecko czuło się całkowicie swobodnie:
Długość platformy: 30 cm,
szerokość platformy: 10,5 cm,
wysokość platformy: 5 cm,
średnica przednich kół: 125 mm,
średnica tylnego koła: 100 mm,
wysokość kierownicy w najniższej pozycji: 45 cm (od platformy),
wysokość kierownicy w najwyższej pozycji: 66 cm (od platformy),
całkowita długość: 56 cm,
rozstaw osi: 26 cm.

Jak w pełni bezpiecznie korzystać z hulajnogi B1 500?

Zalecamy sprawdzenie stanu hulajnogi przed każdą jazdą i po jej zakończeniu. Anormalne luzy, pęknięcia lub ostre krawędzie - pomyśl o przejrzeniu wszystkiego. Koła i łożyska są częściami zużywającymi się: pamiętaj także o ich sprawdzaniu i wymianie, jeśli zajdzie potrzeba. Aby naprawić hulajnogę i przedłużyć jej trwałość, możesz udać się do serwisu sklepu Decathlon, który zamówi niezbędne części zamienne.

Sposób na transportowanie hulajnogi B1 500?

Odpinana w 1 sekundę kierownica, którą następnie mocuje się pod platformą za pomocą gumowego paska. Ten system pozwala transportować lub przechowywać hulajnogę B1 500 w niewielkiej przestrzeni, w domu lub w samochodzie.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze hulajnogi są testowane laboratoryjnie. Testy pozwalają zatwierdzić zgodność z krajowymi normami dotyczącymi korzystania z hulajnóg, ale wykonywane są również testy zużycia (np. maszyna składa hulajnogę 10 000 razy, aby sprawdzić system składania).Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne oparte na odczuciach testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany.

Gwarancja

2 lata, prócz części zużywających się (koła, łożyska).

Skład

Rama 90% Poliamid, 10% Stal Kółka 55% Polipropylen, 45% Poliuretan Drążek 100% Aluminium

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać z dala od wilgoci i słońca.

Ograniczenia

Nieodpowiednia dla dorosłych i do akrobacji. Maks. 50 kg.

Testy

Ta hulajnoga jest zgodna z wymogami normy europejskiej dla hulajnóg EN 71.

Zatwierdzony przez

Liczne specjalne testy wykonane we współpracy ze specjalistką od rozwoju psychoruchowego pomogły w stworzeniu hulajnogi B1 500.

Porady dotyczące konserwacji

Wyprać przed pierwszym użyciem. Nie prać chemicznie.