motus

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 2023

Kod produktu: 8915265

2499,99 zł

250,00 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  POCZUJ WOLNOŚĆ I SWOBODĘ

  Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 to połączenie dynamicznej jazdy z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Zasięg

   Zasięg do 65 km. Maks. prędkość 20 km/h.

  • Moc

   Silnik o mocy 350 W. Moc szczytowa 700 W.

  • Waga

   Waga hulajnogi 17,8 kg. Maks. obciążenie 120 kg.

  SILNIK 350 W - Moc, która pokona każdą przeszkodę

  Silnik 350 W, o mocy szczytowej 700 W, pozwala sprawnie pokonywać wzniesienia o nachyleniu 20°, przy obciążeniu do 120 kg! Montaż silnika w tylnym kole to gwarancja stabilności jazdy i doskonałej sterowności.

  Hulajnoga elektryczna z łatwością pokonuje przeszkody na trasie, a Ty czujesz się bezpiecznie również podczas skręcania.

  BATERIA 15 Ah - Super zasięg na dalekie trasy

  Pojemność baterii 15 Ah zapewnia nieprzeciętny zasięg. Osoba o wadze 60 kg może pokonać nawet do 65 km* bez dodatkowego ładowania. Jeśli Twoja trasa jest krótsza niż 30 km w jedną stronę, będziesz mógł wrócić na swojej hulajnodze elektrycznej, zanim ponownie ją naładujesz. Pokonując mniejsze dystanse, możesz wielokrotnie jeździć, unikając częstego ładowania.

  *W zależności od wagi, użytkowania i warunków jazdy.

  WYMIARY: podest 17 cm! - Wygodna postawa to podstawa!

  Konstrukcja hulajnogi elektrycznej jest dostosowana również dla wysokich osób. Kierownica na wysokości 102 cm pozwala podróżować w wyprostowanej pozycji ciała. Deck o szerokości 17 cm umożliwia ułożenie obydwu stóp obok siebie, co wpływa na stabilność i komfort jazdy, a duże koła o średnicy 10’’ gwarantują dobrą przyczepność i ułatwiają wjazd na krawężniki, amortyzują wstrząsy i sprawiają, że wyboje są mniej wyczuwalne.

  KONSTRUKCJA - Solidne wzmocnienie

  Wygodne składanie pozwala szybko zmniejszyć gabaryty hulajnogi elektrycznej Motus Scooty 10, abyś mógł ją schować do bagażnika lub łatwo przenosić.

  Haczyk zabezpieczający uniemożliwia przypadkowe rozpięcie. Wzmocniona rama, mata antypoślizgowa oraz zabezpieczenie przed nieplanowanym złożeniem hulajnogi elektrycznej to detale, które zwiększają Twoje bezpieczeństwo podczas jazdy.

  HAMULCE: bębnowy / KERS - Tu liczy się skuteczność

  Dwa rodzaje hamulców, dzięki którym jesteś bezpieczny i jednocześnie dbasz o ekologię. Przedni hamulec bębnowy jest wytrzymały i bardzo łatwy w utrzymaniu. Wystarczy lekki nacisk, aby sprawnie wyhamować przed przeszkodą. Zamknięta konstrukcja zabezpiecza hamulce przed deszczem i wilgocią. System KERS odzyskuje energię podczas hamowania, zasilając przy tym baterię, co zwiększa zasięg i pozwala jeździć dłużej na jednym ładowaniu.

  OŚWIETLENIE stałe i pulsacyjne - Bądź zawsze widoczny

  Przednie oświetlenie o zwiększonej mocy 2,5 W gwarantuje dobrą widoczność po zmroku. Bezpieczeństwo zapewniają również odblaski umieszczone na tylnym kole, a także na sztycy. Pulsacyjne światła, włączane podczas hamowania ostrzegają innych uczestników ruchu o tym, że się zatrzymujesz, a kierunkowskazy, że chcesz zmienić kierunek ruchu. Scooty 10 zapewnia większe bezpieczeństwo podczas miejskich wojaży.

  APLIKACJA na Android i iOS - Personalizacja ustawień

  Aplikacja w wersji na Android i iOS pozwala zweryfikować dotychczasowy przebieg, a więc ilość przejechanych wspólnie kilometrów. Jeśli wolisz ustawić parametry jeszcze przed jazdą, w aplikacji możesz włączyć światła hulajnogi elektrycznej, a po podróży wyłączyć sprzęt. Znajdziesz tu również opcję ustawienia biegu, tempomat i weryfikację prędkości.

  WYŚWIETLACZ z białym podświetleniem - Wszystko pod kontrolą

  Czytelny, duży wyświetlacz wyraźnie wskazuje parametry nawet w dużym słońcu. Naciskając tylko jeden przycisk, z łatwością zmienisz tryby hulajnogi elektrycznej Motus Scooty 10. Możesz wybrać:
  - tryb ECO do 5 km/h, czyli spokojną eko jazdę z lekkim wspomaganiem prądem
  - tryb DRIVE do 15 km/h, który jest najczęściej wykorzystywany podczas codziennej jazdy jazdy
  - SPORT do 20 km/h, maksymalnie wykorzystujący moc silnika.

  Dane techniczne

  Moc silnika: 350 W
  Moc szczytowa silnika: 700 W
  Pojemność baterii: 15 Ah
  Napięcie baterii: 36 V
  Koła: 10.0 Cal
  Maksymalny zasięg: 60 Km
  Maksymalna prędkość: 20 km/h
  Rodzaj hamulca: Bębnowy
  Maksymalne obciążenie: 120 Kg
  Waga: 17.8 Kg
  Wyświetlacz: LCD