skiddou

Jeździk grawitacyjny Skiddoü Bjørg

4,3 (3)

299,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +250 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Jeździk grawitacyjny Bjørg to wyjątkowa konstrukcja, która nie potrzebuje żadnego zasilania, by się poruszać.

Projektując zabawkę, pragnęliśmy wspomóc dzieci w nabywaniu nowych umiejętności, rozwoju ruchowym, poprawić ich koordynację i umiejętność nawigowania w przestrzeni.

Kod produktu:

8824037

 • Ochrona przed uderzeniami

  Koła nierysujące podłóg

 • Bezpieczeństwo roweru

  Antypoślizgowy podnóżek

 • Komfort siedzenia

  Wygodne i bezpieczne siedzisko

 • Waga

  Aż do 50 kg

W trosce o wysoką jakość:

- antypoślizgowe nakładki
- lekki
- rośnie razem z dzieckiem

Wygodna jazda

W jeździku Bjørg zastosowano antypoślizgowy podnóżek, który gwarantuje odpowiednią stabilizację, a także wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzisko, zapewniające wygodę na długie godziny.

Nie wymaga zasilania

Jeździk grawitacyjny Bjørg w ruch wprawiają dynamiczne ruchy kierownicą w prawo i lewo – to świetne ćwiczenie dla rozwoju dziecięcej motoryki.

Dba o podłogi

Koła naszego jeździka grawitacyjnego powstały z bezpiecznego dla podłóg materiału – nie rysują ich. Dzięki temu nawet w niepogodę będziecie się doskonale bawić!

Aż do 50 kg

Dzięki udźwigowi aż do 50 kg jeździka mogą używać dzieci młodsze, które ukończyły już 3 latka, jak i starsze – mieszczące się w danym przedziale wagowym.

Prezent idealny

Nasze zabawki pakowane są tak, by móc od razu podarować je komuś bliskiemu – na roczek, urodziny, baby shower lub bez okazji. W środku skrywają wyjątkową tajemnicę – kolorowankę dla dzieci.

Lekki i stabilny

Bjørg jest bardzo lekki i wyjątkowo stabilny, dzięki czemu poruszanie się nim jest łatwe i bezproblemowe dla każdego malucha.

Nowoczesny design

Jeździk grawitacyjny łączy w sobie nowoczesne kształty z uniwersalnymi kolorami, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno młodym użytkownikom, jak i rodzicom.

Bezpieczeństwo

Przed wprowadzeniem do obrotu handlowego jeździk grawitacyjny Bjørg został przetestowany w międzynarodowej, akredytowanej jednostce Intertek oraz w akredytowanym laboratorium Komag. Produkt jest zgodny z normami bezpieczeństwa dla zabawek EN 71.

Wgrywanie