Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Najlepiej oceniany

Kapelusz UV surfing dla dzieci

34,99 zł

Kolor:

Głęboki turkus

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzony przez nasz zespół do ochrony głowy przed słońcem na surfingu i bodyboardzie. Chroni przed UV, nawet na mokro

Kapelusz z filtrem UV dla dzieci, chroni przed promieniami UV, nawet w wodzie. Trzymana w miejscu za pomocą paska pod brodą, nawet podczas przepływania pod falą.

Kod produktu: 8518958

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Ochrona przeciwsłoneczna

    Materiał UPF50+. Chroni, nawet na mokro. Zatrzymuje co najmniej 95% UV.

  • Stabilność

    Odpinany i regulowany pasek z neoprenu pod brodą. Odpowiedni na fale.

  • Szybkie wysychanie

    Tkanina syntetyczna z szybko schnącego poliamidu.

Opis produktu

Stabilność podczas uprawiania sportu

Ten kapelusz posiada 2 odpinane systemy dopasowania:
- Sznureczek używany w spokojniejszych warunkach, lub po prostu na spacery nad brzegiem morza.

- Regulowany pasek z neoprenu pod brodą zapewnia bardzo dobrą stabilność na głowie, nawet w falach.
Stworzona do surfingu i bodyboardu, jest także odpowiednia na żaglówkę, stand-up paddle, do chodzenia w wodzie, windsurfingu, kitesurfingu, etc.

Chroni przed UV, nawet na mokro

Tkanina, z której wykonana jest odzież anty-UV OLAIAN, pozwala zablokować minimum 98% promieni UVB i 95% promieni UVA (UPF 50+). Jest ono gwarancją skutecznej ochrony przed słońcem. Może być używana do uprawiania sportów wodnych w wodzie i na brzegu.

Co oznacza UPF 50+?

UPF to wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (Ultra Violet Protection Factor), będący standardem na całym świecie. Definiuje on poziom ochrony zapewniony przez tkaninę, a dokładniej mówiąc procent przenikania promieniowania UV.
Aby zapewnić zgodność z normami, materiał musi zatrzymywać co najmniej 95% UV. UPF 50+ oznacza, że tkanina zatrzymuje co najmniej 95% UVA i 98% UVB.

Chroń maluszka!

System ochronny dziecka tworzy się dopiero po 3 roku życia, skóra maluszków jest niedojrzała i bardzo wrażliwa na słońce. Po takiej samej ekspozycji, skutki działania słońca są 2-3 razy silniejsze u dziecka, niż u dorosłego. Ważne jest więc, aby skutecznie ją chronić.

Zachowania chroniące przed słońcem

Pomimo iż kapelusz pozwala chronić się przed słońcem, zjawiska takie jak odbicie słońca (od wody, piasku...), upał, pora dnia, etc. muszą być brane pod uwagę.
Noszenie tego kapelusza nie zwalania z odpowiednich zachowań: noszenia okularów przeciwsłonecznych, regularnego nakładania odpowiednich kremów z filtrem, noszenia topu anty-UV, regularnego picia wody, etc.

Poradnik ochrony przeciwsłonecznej

https://www.olaian.fr/conseils/top-10-des-idees-recues-sur-la-protection-solaire-tp_3905

Czym jest marka OLAIAN?

Produkty surfingowe firmy Tribord zmieniają się w OLAIAN, nową markę Decathlon specjalizującą się w surfingu, bodyboardzie i skimboardzie. Stopniowo oznakowanie wszystkich naszych produktów zostanie zmienione. Dlatego produkt może być oznakowany innym logo, niż to, które widnieje na ilustracji produktu.

Skład

Materiał główny 100% Poliamid Podszewka 100% Poliester

Ograniczenia

Wyłącznie osłonięte części ciała są chronione.

Testy

Stworzona i przetestowana przez nasz zespół projektowy w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość.

Zatwierdzony przez

Wszystkie materiały chroniące przed słońcem są testowane przez naszych inżynierów w laboratorium. Są one zgodne z normą: EN 13758-2. Przeprowadzamy testy wykorzystywanych materiałów przed rozpoczęciem produkcji. Posiadamy także własne urządzenia pomiarowe, pozwalające uzupełnić testy wykonane w laboratoriach zewnętrznych. Produkty testowane są w laboratorium na mokro i sucho, a także podczas prawdziwego użytkowania (rozciąganie podczas noszenia).

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie