Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Koniec serii

Kaski narciarski dla dorosłych Rossignol FIT Impacts

349,99 zł 479,99 zł - 130 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Lekki, certyfikowany kask dla narciarzy i skowbordzistów.

Kask FIT Impacts łaczy wyjątkowo lekką forma z konstrukcją IMPACTS odporną na wielokrotnne uderzenia. Kanały wentylacyjne i regulacja dopasowania gwarantują komfort jazdy.

Kod produktu: 8820208

Zalety produktu

 • Ochrona przed uderzeniami

  Technologia EPP Impacts zwiększa wytrzymałość na uderzenia.

 • Regulowany

  System Dial R-Fit ułatwia znaleść indywidualne dopasowanie do głowy

 • Wentylacja

  Kanały wentylacyjne zapewniają komfort termiczny

 • Komfort użytkowania

  Miękkie nauczniki, miękka wyściółka nad głową i paska pod brodą

 • Waga

  Tylko 400 g

Opis produktu

Rossignol FIT Impacts

Kask Fit IMPACTS łączy w sobie wyjątkowo lekką budowę z konstrukcją IMPACTS odporną na wielokrotnne uderzenia, przeznaczonej do jazdy w każdych warunkach. Wyjątkowo lekki kask wykonany jest z poliwęglanu i pianki multiamortyzującej, co zapewnia trwałość i amortyzację wstrząsów bez uszczerbku dla wagi i stylu. Wyściełana wkładka uzupełnia stałe otwory wentylacyjne, zapewniając izolację cieplną i kontrolę temperatury.

Wytrzymała ochrona

Technologia IMPACTS wykorzystuje rozprężony polipropylen, aby zwiększyć wytrzymałość w trakcie codziennego użytkowania i pomóc kaskowi dłużej zachować właściwości ochronne w zakresie absorpcji wstrząsów.

Lekka strona

Klejona skorupa z poliwęglanu zapewnia wyjątkowo lekką konstrukcję kasku

Wbudowana cyrkulacja powietrza

Otwory wentylacyjne współpracują z kanałami wentylacyjnymi pomiędzy warstwami wyściółki, aby utrzymać stałą cyrkulację powietrza bez zimnych punktów lub bezpośredniego kontaktu z głową

Regulacja dopasowania

System Dial R-Fit zapewnia większą możliwość regulacji dopasowania i został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować komfort, wsparcie i ochronę kasku.

Certyfikaty

CE EN1077 & ASTM 2040
Norma EN 1077 to norma europejska dotycząca kasków używanych do ochrony głowy podczas zjazdów ze stoków górskich lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Zgodnie z tą normą w ramach certyfikacji bada się wchłanianie wstrząsów czy odporność na wgięcia. Rozróżnia się 2 klasy tej normy: A: Kask ze sztywnymi nausznikami / B: Kask z miękkimi nausznikami.

Porady dotyczące przechowywania

Wyjąć wkładki i szeroko otworzyć buty, aby wyschły. Następnie włożyć wkładki w powrotem i schować całkowicie suche, zapięte buty do pokrowca. Trzymać zdala od źródeł ciepła.

Ograniczenia

Po każdym poważniejszym uderzeniu kask należy wymienić na nowy.

Opinie

Wgrywanie