inesis

Kij golfowy hybryda 100 dla leworęcznych rozm. 2

229,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Rozmiar: 22°

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Opracowana przez zespół pasjonatów hybryda, która ułatwia naukę gry w golfa. Naszym celem jest pomóc Ci odpowiednio wybić piłkę!

Tolerancyjny kij, którym można uzyskać duże odległości i wysoką trajektorię. Idealna do uzyskania wysokich trajektorii.

Kod produktu: 8559623

  • Łatwe użytkowanie

    Przesunięcie środka ciężkości do tyłu ułatwia wybicie piłki.

  • Lekkość

    Lekka hybryda, którą łatwo się operuje.

  • Ergonomiczny chwyt

    3 linie na gripie ułatwiają ułożenie rąk.

JAK WYBRAĆ ROZMIAR DRIVERA?

Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną i ile masz wzrostu, długość kija zależy od odległości od nadgarstka do powierzchni gruntu.
Oferujemy 2 rozmiary kijów: Rozmiar 1: dla graczy obu płci, w wypadku których odległość nadgarstek - ziemia wynosi poniżej 78,5 cm
ROZMIAR 2: dla graczy obu płci, w wypadku których odległość nadgarstek - ziemia wynosi powyżej 78,5 cm.

Jeśli w Twoim wypadku odległość wynosi 78,5 cm, radzimy wybrać kij w rozmiarze 2.

HYBRYDA / charakterystyka techniczna

Przeznaczony do uderzeń na duże odległości na całym polu. Może być używany na obszarze tee (z kołeczkiem) lub na fairwayu. Kąt nachylenia główki 22° (nr 4/5)
szaft grafitowy 55 g
długość 40''

Grip

Grip kauczukowy
3 linie, które pomagają właściwie ułożyć dłonie. Waga uchwytu: 51 g
długość 26,5 cm
średnica 2,7 cm.

Zalety hybrydy

Hybryda jest tolerancyjnym kijem, którym można posłać piłkę daleko i wysoko. Wystarczy pozwolić, by główka przesunęła się nad gruntem, a piłka wybije się sama! Szeroka stopka hybrydy nie zahacza o trawę, co jest widoczne szczególnie na wilgotnym gruncie.

Jak należy grać hybrydą?

Hybrydy są łatwiejsze w grze niż długie irony. Zaleca się używać ich w przypadku trudnych lies i na obszarach rough. Hybrydą gra się tak, jak ironem. Jest to dość krótki kij, można więc stanąć tak, by piłka znajdowała się pomiędzy stopami i przy adresowaniu przyjąć tę samą pozycję, co przy grze ironem.

Materiał użyty do produkcji główki

Główka ze stali nierdzewnej.

Zespół INESIS

INESIS to zespół golfistów-pasjonatów, w skład którego wchodzą projektanci, inżynierowie produktu, inżynierowie przeprowadzający testy, modelarze, szefowie produktu itp. Tworzymy nasze produkty od A do Z. Wasze uwagi czy opinie klientów pozwalają nam doskonalić wszystkie produkty tak, by golf był zawsze synonimem przyjemności.

Nasze centrum projektowe

Nasze produkty tworzymy i testujemy we Francji w centrum projektowym INESIS GOLF PARK usytuowanym na terenie pola golfowego. Zespoły projektowe są w stałym kontakcie z golfistami na wszystkich poziomach umiejętności i w różnym wieku, dzięki czemu tworzą łatwy w grze sprzęt dla każdego gracza.

Skład

clubhead 100% Stainless Steel Wał 100% Włókno węglowe Grip 1 100% Kauczuk butadienowo-styrenowy Zatyczka 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu.

Testy

W Golf Laboratories - największym centrum testowym kijów do golfa znajdującym się w San Diego w USA - przeprowadziliśmy testy z wykorzystaniem robotów. Testy te pozwalają określić tolerancję naszych kijów i odległość, na jaką można posłać piłkę. Strona internetowa: www.golflabs.com.

Przeprowadzamy też inne testy użytkowe w celu sprawdzenia zalet naszego modelu. Testy prowadzone są przez grupę 60 graczy.

Wgrywanie