Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Najlepiej oceniany
outshock

Kimono do judo / aikido Outshock 500

5,0 (1)

249,99 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Judogi zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o średnio zaawansowanych adeptach judo. Trenuj, aby zdobyć zielony i niebieski pas!

Wytrzymałe i eleganckie judogi zapewniające Ci swobodę ruchów, której potrzebujesz, aby robić postępy i doskonalić technikę. Sprzedawane bez pasa.

Kod produktu: 8546430

  • Wytrzymałość

    Judogi bardzo odporne na szarpnięcia (gramatura 550 g/m²).

  • Swoboda ruchów

    Luźny krój w barkach: swoboda ruchów w pozycji stojącej i w parterze.

  • Łatwe użytkowanie

    Konstrukcja kołnierza (EVA na odwrocie) pozwala doskonalić chwyty judo.

Kimono do judo / aikido Outshock 500
Kimono do judo / aikido Outshock 500

Gramatura i skład: wyjaśniamy!

Grubość tkaniny, a tym samym jej waga, wyrażona jest w gramach na metr kwadratowy. Nazywamy to gramaturą. Do judo należy wybrać strój z wytrzymałego materiału, który stabilnie leży podczas chwytów i który można prać w pralce.
Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na zastosowanie tkaniny wykonanej w 65% z bawełny i w 35% z poliestru, wytrzymującej zarówno szarpnięcia, jak i pranie.
550 g/m² to gramatura odpowiednia dla średnio zaawansowanych adeptów judo.

Kołnierz dostosowany do judo

Judo to sztuka walki oparta na chwytach: trzeba złapać przeciwnika za kimono, aby rzucić go na matę. Aby ułatwić Ci treningi, opracowaliśmy więc kołnierz z szerszym wywinięciem i z obrąbkiem z pianki EVA. Ułożenie dłoni na kołnierzu staje się prostsze. Przód kołnierza jest wyprofilowany, dzięki czemu judogi dobrze się prezentuje i łatwo je poprawić. Efekt? Bluza dopasowuje się do sylwetki i w naturalny sposób układa w pozycję zamkniętą.

Przedstawiamy judogi 500

Rób postępy bez przeszkód! Stworzyliśmy judogi dostosowane do Twojej aktywności: długość rękawów, odpowiednia szerokość na wysokości barków i zwężony krój w talii pozwolą Ci swobodnie wykonywać wszystkie ruchy. Motywy o strukturze ziarna ryżu i diamentu wpisują się w estetykę judo.
A spodnie? Z myślą o walce w parterze zostały wzmocnione na kolanach i posiadają klasyczny sznurek ściągający w pasie.

Zespół projektowy złożony z pasjonatów sztuk walki

Enrique, Laurent, Marie i Louis: troje z naszej czwórki posiada czarny pas, a wszyscy pragniemy tworzyć judogi dostosowane do Twojego poziomu i aktywności.
Opracowujemy projekty i prototypy, przeprowadzamy liczne testy z klubem judo w Sainghin (w pobliżu Lille).
Laurent, inżynier produktu, relacjonuje: "Zależało nam na stworzeniu wygodnego judogi, w którym poczujesz się dobrze i pięknie. Judogi 500 to owoc pracy Marie (projektantki) i wysokiego poziomu wymagań Enrique (szefa produktu)."

Enrique, szef produktu w Outshock, opowiada o tym, co lubi w judo

"Wcześniej uprawiałem karate. Tym, co od zawsze pasjonowało mnie w judo, jest połączenie siły z elastycznością. Judocy uprawiają swoją dyscyplinę z przyjemną dla oka elegancją. Podoba mi się także to, że dojo jest znacznie większe niż samo miejsce treningów: pozwala Ci dowiedzieć się wiele o sobie samym poza murami sali. Tę dokładność i te wartości odnalazłem w Outshock. Chcieliśmy, aby nasze judogi były ich odzwierciedleniem."

Jak wybrać rozmiar kimona?

Kryterium wyboru rozmiaru judogi stanowi wzrost użytkownika.
Proponujemy rozmiary od 160 do 200 cm i zalecamy zakup judogi o co najmniej 5 cm powyżej wzrostu. Jeśli na przykład mierzysz 174 cm, wybierz kimono w rozmiarze 180 cm.

Jak dbać o kimono?

Zalecamy przewietrzyć kimono po każdym użyciu. Regularne pranie pozwoli zachować jego biały kolor. Nasza rada? Pierwsze prania wykonać w zimnej wodzie. Suszyć na wolnym powietrzu i nie używać suszarki bębnowej.

Skład

Materiał główny 65% Bawełna, 35% Politereftalan etylenu (PET) Materiał główny - dół 65% Politereftalan etylenu (PET), 35% Bawełna

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 150°C

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie