kalenji

Kolce lekkoatletyczne do skoku wzwyż Kalenji

349,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Opracowane przez nasz zespół lekkoatletów - pasjonatów kolce do skoku wzwyż, które będą Ci towarzyszyć podczas treningów i zawodów.

Doskonalisz się w lekkoatletyce? Szukasz butów przeznaczonych do skoku wzwyż? Odkryj AT High Jump: model stworzony przez nasz zespół projektowy z myślą o Tobie.

Kod produktu:

8518383

 • Trzymanie stopy

  Cholewka i pasek umożliwiają doskonałe trzymanie stopy i kontrolę skoków.

 • Przyczepność

  Teksturowana podeszwa z kauczuku i 11 wkrętów = zwiększona przyczepność.

 • Oddawanie energii

  Podeszwa środkowa z tworzywa pebax® zapewnia maksymalną dynamikę.

 • Komfort użytkowania

  Większa ilość pianki zapewnia wyższy poziom komfortu.

Kolce lekkoatletyczne do skoku wzwyż Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoku wzwyż Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoku wzwyż Kalenji

Buty przeznaczone do skoku wzwyż

Premiera w Decathlon: buty zaprojektowane specjalnie do skoku wzwyż. "Zespół projektowy, który nad nimi pracował, jest z nich szczególnie dumy", zaznacza Mehdi, dodając: "Bardzo wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę. Nigdy wcześniej nie udało nam się stworzyć butów tak dobrze trzymających stopę. Cel został osiągnięty!"
High Jump to buty unisex dostępne w rozmiarach od 40 do 47. W zestawie wkręty 12 mm.

Przetestowane i zatwierdzone przez lekkoatletów

Przed wprowadzeniem butów do sprzedaży, oddaliśmy je do testów trzydziestce lekkoatletów: zróżnicowanej grupie skoczków wzwyż o poziomie od regionalnego do międzynarodowego. "Garstka z nich testowała buty At High Jump przez osiem miesięcy, zarówno na hali, jak i na stadionie. Ich opinie dobrze wróżą na przyszłość", zaznacza Driss, inżynier testów, który pragnie "dać nadzieję młodym lekkoatletom poszukującym butów do sportowych osiągów".

Znakomite trzymanie stopy i dobra przyczepność niezbędne w tej wymagającej dyscyplinie

Zwróciliśmy szczególną uwagę na kwestię trzymania stopy. "Aby but tworzył jedność ze stopą, w strategicznym miejscu umieściliśmy pasek na rzep", wyjaśnia Olivier, inżynier produktu.
Skok wzwyż to wymagająca dyscyplina. Rozbieg po łuku i następujące po nim odbicie zmuszają stopę do dużego wysiłku. Dlatego też bardzo wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę, aby stworzyć sportowcom najlepsze warunki do wykonywania skoków.

Dopracowany design

Buty te mają wiele cech wspólnych z modelem AT JUMP, ale ich system trzymania stopy został dostosowany do skoku wzwyż.
Właściwa dla gamy grafika nawiązuje tutaj do pionowego charakteru ruchu. Yoann, designer odpowiedzialny za nasze buty, zadbał o spójność graficzną całej gamy kolców lekkoatletycznych. 
Z dumą możemy więc zaproponować Wam buty, które są jednocześnie techniczne i estetyczne.

Skład

Wierzch buta 60% Poliuretan, 30% Politereftalan etylenu (PET), 10% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Podeszwa zewnętrzna 50% Guma, 40% Poliuretan termoplastyczny (TPU), 10% Etylen-octan winylu (EVA) Wnętrze buta 60% Politereftalan etylenu (PET), 40% Etylen-octan winylu (EVA)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu. Kolce można również schować do specjalnej torby Kalenji wyposażonej w siateczkę wentylacyjną.

Ograniczenia

Na hali lekkoatletycznej dozwolone są wyłącznie wkręty 9 mm.

Testy

Wszystkie nasze kolce lekkoatletyczne są testowane przez niezwiązanych z Decathlonem sportowców w warunkach identycznych z tymi, z jakimi możesz się spotkać podczas treningów i zawodów. Testy te mają na celu dokonanie oceny produktu w jak najbardziej obiektywny sposób i udoskonalenie go, abyś mógł osiągać swoje cele i poprawiać osobiste rekordy.

Zatwierdzony przez

Zanim trafiły do Ciebie, buty te pokonały setki rozbiegów i odbić. Zostały poddane ciężkim próbom na skoczniach do skoku wzwyż.
Odpowiadają więc doskonale na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających skoczków.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Wgrywanie