subea

Kółko do obserwacji do snorkelingu Subea SNK Olu 120 Fish

4,7 (15)

89,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Pomarańczowy koral fluorescencyjny / Ciemny morski / Turkusowa zieleń

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół projektowy stworzył kółko do obserwacji dla dzieci i dorosłych odkrywających podwodne widoki przy brzegu, nie zanurzając głowy pod wodę.

Kółko Olu 120 umożliwia każdemu patrzenie pod wodę bez zanurzania głowy, rozmawiając, dzieląc się wrażeniami, ciesząc się jednocześnie podwodnymi widokami.

Kod produktu: 8483874

 • Pole widzenia

  Panoramiczne widzenie bez deformacji przez duże okrągłe okienko.

 • Ograniczenie parowania

  Konstrukcja kółka z dwóch komór, co zapobiega powstawaniu pary.

 • Wielofunkcyjność

  Boczne zatrzaski do łączenia OLU między nimi, do wspólnej zabawy!

 • Łatwe użytkowanie

  Wystarczy oprzeć się na kółku, by obserwować i poruszać płetwami bez ograniczeń.

Kółko do obserwacji do snorkelingu Subea SNK Olu 120 Fish
Kółko do obserwacji do snorkelingu Subea SNK Olu 120 Fish

Czym jest kółko do obserwacji OLU 120?

Olu 120 to nowy sposób na odkrywanie snorkelingu. Ten wynalazek firmy DECATHLON ułatwia uprawianie snorkelingu. Olu 120 jest pompowanym produktem, który pozwala obserwować dno morskie nie zanurzając głowy, będąc jednocześnie podtrzymywanym przez nadmuchiwane kółko. Snorkeling staje się bardziej towarzyskim sportem: mając głowę ponad wodą możesz poruszać się, rozmawiać, jednocześnie obserwując!

Jak wybrać rozmiar OLU 120?

Olu 120 dostępne jest w 3 rozmiarach. Dlaczego? Ponieważ kładziemy się na nim, aby obserwować, konieczne jest więc zaproponowanie kilku rozmiarów, aby każdy mógł przyjąć wygodną pozycję do obserwacji, w zależności od swojego gabarytu. Rozmiar jest więc zależny od wagi użytkownika. Rozmiar S: dla wagi poniżej 40 kg; Rozmiar M: dla wagi od 40 kg do 65 kg; Rozmiar L: dla wagi powyżej 65 kg.

Do czego służą zatrzaski po bokach OLU 120?

Zatrzaski po bokach Olu 120 służą do spięcia dwóch Olu 120 koło siebie. Pozostańcie w grupie, pilnując dzieci lub po prostu wspólnie ciesząc się snurkowaniem, za pomocą małego akcesorium, bardzo łatwego w użyciu!

Dlaczego OLU 120 pompuje się w 2 etapach?

OLU 120 pompowane jest w 2 etapach z 2 powodów:- po pierwsze, aby ograniczyć parowanie; Jest to innowacyjne rozwiązanie w OLU 120, poprzez zapewnienie cyrkulacji powietrza, która zapobiega pojawieniu się pary podczas pompowania- po drugie, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownika: jeśli jedna z komór zostanie przebita, druga nadal może utrzymać go na powierzchni.Duży czarny zawór z tyłu produktu służy do łatwego i szybkiego wypuszczania powietrza.

Jak w pełni korzystać z OLU 120?

Olu 120 zbudowane jest z wykorzystaniem przezroczystej folii, która zapewnia przejrzystość i brak deformacji. Aby cieszyć się nim dłużej: zadbaj o niego! Unikaj wszystkiego, co mogłoby zarysować lub zmatowić przezroczysty materiał jak: piasku, kamyków, kremu przeciwsłonecznego czy innych tłustych i żrących substancji.

Co zrobić, jeśli widzisz odblaski w OLU 120?

Zależnie od pozycji słońca, w polu widzenia mogą pojawiać się lekkie odbicia światła. Bez paniki, możesz użyć swoich dłoni do zaciemnienia i bez przeszkód kontynuować obserwację.

Co zrobić, jeśli plamki pary pojawiają się w OLU 120?

Przepływ powietrza zapobiega pojawieniu się pary w Olu 120, niemniej możliwe jest, że zobaczysz małe plamki pary na wierzchu soczewki, szczególnie po wyjściu z wody. Nie martw się: po włożeniu do wody para znika. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie ścianki przyjmują temperaturę wody i para ulatnia się.

Waga OLU 120

Rozmiar S: waga < 40 kg - 430 g.Rozmiar M: 40 kg < waga < 65 kg - 520 g.Rozmiar L: 65 kg < waga - 610 g.

Skład

Materiał główny 100% Polichlorek winylu (PVC)

Porady dotyczące przechowywania

W suchym miejscu, z dala od światła.

Ograniczenia

Wszystkie czynniki, które mogłyby powodować zarysowanie okienka.

Zatwierdzony przez

Produkt spełnia normę: EN 15649-2+A2 2013 - Przedmioty rekreacyjne pływające stosowane na wodzie i w wodzie - kategoria B2.

Porady dotyczące konserwacji

Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Wgrywanie