KÓŁKO POMPOWANE NABAIJI DUŻE 92 CM Z UCHWYTAMI
Kolor:
ZielonyRozmiar: Uniwersalny
Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Pomoc specjalisty
Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Pomoc specjalisty
Nasz zespół stworzył to pompowane kółko basenowe dla dorosłych, aby w łatwy i miły sposób wspomóc ich w odkrywaniu wody.
Innowacyjny zawór kółka sprawia, że pompuje się je bardzo szybko. Dwa uchwyty umożliwiają wygodne trzymanie kółka, a jego duża objętość zapewnia stabilność.
Kod produktu: 8545653
Oszczędność 25% czasu dzięki pompowaniu przez innowacyjny zaworek.
Wewnętrzny spaw odwrócony, aby uniknąć podrażnień.
Uchwyty na kole ułatwiają trzymanie kółka.
Nabaiji proponuje 3 etapy: odkrywanie wody, nauka pływania i doskonalenie umiejętności w wodzie.
Pompowane kółko basenowe w dużym rozmiarze należy do kategorii "Odkrywanie wody": dziecko lub dorosły odkrywa środowisko wodne.
Pompowane kółko basenowe wyposażone jest w zawór do szybkiego pompowania i wypuszczania powietrza.
Pompowanie nie wymaga żadnych szczególnych zaleceń i można je wykonać ustami lub pompką ze specjalną końcówką (pompka TIFLATE NABAIJI).
Zawór 17 mm wyposażony jest w automatyczną klapkę jednokierunkową, dzięki czemu powietrze nie ulatnia się podczas pompowania. Po zakończeniu pompowania ważne jest staranne zamknięcie zatyczki.
Aby wypuścić powietrze wystarczy nacisnąć przycisk ze sprężynką.
Od 8 roku życia.
wewnętrzna: 32 cm, zewnętrzna: 92 cm.
Maksymalnie do 90 kg.
Około 500 g.
Po użyciu zawsze wypłucz produkt w czystej wodzie, aby usunąć chlor, piasek i sól.
Aby zapobiec przedwczesnemu odbarwieniu, w momentach kiedy nie używasz produktu, nie pozostawiaj go na słońcu.
Materiał główny 100% Polichlorek winylu (PVC) - bez ftalanów
Po każdym użyciu wypłukać w czystej wodzie, dokładnie wysuszyć i przechowywać z dala od światła dziennego, w suchym i przewiewnym miejscu.
Dla dorosłych i dzieci powyżej 8 lat, pod nadzorem dorosłego.
Norma dla zabawek EN 71.
Niezależne laboratoria.