Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Najlepiej oceniany

Kompletny zestaw do gry w bilarda amerykańskiego Geologic BT 700 US

2999 zł

149,95 zł x 20 rat
Oblicz ratę
Otrzymaj +2999 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Chcesz grać w bilard z całą rodziną? Nasz zespół pasjonatów bilarda specjalnie zaprojektował ten bardzo kompletny zestaw bilardowy.

Ten solidny i wysokiej jakości stół do bilarda amerykańskiego posiada liczne akcesoria. Poczuj wrażenia z gry w prawdziwego bilarda. Możesz grać w różnych stylach (bilard angielski lub amerykański).

Kod produktu: 8640449

Zalety produktu

 • Kompaktowość

  Do gry w tego bilarda 7 ft (2,22 x 1,26 m) wystarczy przestrzeń 20m2!

 • Łatwe użytkowanie

  Graj nie czekając:Twój stół jest gotowy do gry, a akcesoria znajdują się w zestawie.

 • Precyzja

  Znakomicie płaski blat dzięki 2 stringerom.

 • Wielofunkcyjność

  Zwiększ swoje możliwości dzięki wszystkim akcesoriom dostarczonym w zestawie.

Kompletny zestaw do gry w bilarda amerykańskiego Geologic BT 700 US
Kompletny zestaw do gry w bilarda amerykańskiego Geologic BT 700 US
Kompletny zestaw do gry w bilarda amerykańskiego Geologic BT 700 US
Kompletny zestaw do gry w bilarda amerykańskiego Geologic BT 700 US

Opis produktu

TEN BARDZO KOMPLETNY ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:

- 4 kije do bilarda: 2 kije 500 US (145 cm), 2 kije 300 US (122 cm et 145 cm).
- 1 przedłużka z 1 mostkiem i z 1 krzyżem.
- 15 ponumerowanych bili do bilarda amerykańskiego o średnicy 57,2 mm (162 g) + 1 bila biała.
- 15 bili do bilarda angielskiego (czerwone i żółte) o średnicy 57,2 mm (162 g) + 1 bila biała.
- 1 standardowy trójkąt i 1 rąb do gry w dziewiątkę.
- 1 stojak na kije.
- 4 kredy (niebieskie) i 2 pojemniki na kredę.
- 1 szczotka i 1 pokrowiec ochronny.

WYMIARY ZESTAWU

Stół bilardowy BT 700 wraz z akcesoriami dotrze do Twojego domu zdemontowany, w jednym pudełku o wysokości 1,26 m, długości 2,22 m, grubości 19 cm i przekątnej 2,55 m. Cały zestaw BT 700 waży 109 kg.

JAK ZAMONTOWAĆ STÓŁ DO BILARDA BT 700

Jak zamontować stół? * Do montażu stołu potrzeba 2 osób. Czas montażu ok. 30 minut :)
1. Zacznij od złożenia i zamontowania czterech nóg stołu za pomocą dostarczonego klucza. 2. Przykręć cztery regulowane nóżki.
3. Przymocuj pojemnik na trójkąt i pojemnik na bile. 4. Obróć stół, uważając, aby nie naciskać na nogi. A teraz? Teraz możesz już grać!
* Instrukcja użytkowania znajduje się w opakowaniu.

Wymiary i waga:

Cały zestaw BT 700 waży 109 kg, a sam stół 90 kg.
Stół ma 80 cm wysokości, 214 cm długości i 118 cm szerokości. Powierzchnia gry wynosi 96 x 192 cm. Wysokość band: 37 mm. Grubość blatu: 18 mm. Łuzy stołu posiadają otwór 12 cm i może się w nich zmieścić do 7 bili.

KONSTRUKCJA BLATU

Blat wykonany jest ze średniej gęstości kompozytu z włókien drzewnych, zwanego również Medium Density Fiberboard (MDF). Dzięki temu stół bilardowy jest lekki, płaski, gładki i wytrzymały. Aby wzmocnić dodatkowo blat i uczynić go mniej wrażliwym na zmiany temperatury i wilgotności oraz na sukcesywne uderzenia o powierzchnię podczas gry, zainspirowaliśmy się aeronautyką (patrz: Wyjątkowość twojego bilarda): pod blatem umieściliśmy podłużnice (stringery).

Wyjątkowość Twojego bilarda: podłużnice (stringery)

W konstrukcji skrzydeł podłużnych samolotu znajdują się podłużnice połączone ze sklepieniem i z ramą kadłuba, które usztywniają konstrukcję, aby samolot był odporny na zmiany ciśnienia i odkształcenia. Na tej samej zasadzie, pod blatem bilarda umieściliśmy metalowe podłużnice i podłużne belki. Ta wzmocniona konstrukcja pozwala uniknąć efektu osiadania blatu, który można zaobserwować w bilardach bez dobrej struktury, w tym w bilardach z płytą łupkową.

Zalety stołu

Stół bilardowy ma po bokach znaczniki (zwane diamentami), które zapewniają większą precyzję. Posiada ciche łuzy z siatki. Wytrzymałe sukno. Regulowane, metalowe nogi. Stalowe, wzmocnione rogi są zaokrąglone dla większego bezpieczeństwa. Ten stół posiada logo FSC (Forest Stewardship Council): gwarantujące odpowiedzialne i zrównoważone zarządzanie lasami.

TEN ZESTAW UMOŻLIWIA GRĘ W BILARDA AMERYKAŃSKIEGO LUB ANGIELSKIEGO. JAKA JEST RÓŻNICA?

Dwa rodzaje gry rozróżniamy przede wszystkim po bilach bilardowych. Bilard amerykański składa się z ponumerowanych, pełnych i wydrążonych bili, podczas gdy angielski (zwany również blackballem lub ósemką angielską) składa się z bili żółtych i czerwonych.
Różnią się także od siebie odmiennymi zasadami gry i taktyką. Na przykład w bilardzie amerykańskim gramy bardziej ofensywnie, podczas gdy w ósemce gra jest bardziej defensywna.

Jakiej przestrzeni potrzebujesz do komfortowej gry?

Aby dobrze grać w bilarda, należy czuć się swobodnie i komfortowo. Dlatego ważna jest przestrzeń przeznaczona do gry. Aby to lepiej wytłumaczyć, wyobraź sobie, że potrzebujesz po każdej stronie stołu przestrzeni równej długości kija bilardowego (średnia dł. to 145 cm). I dodatkowo potrzebujesz 5 cm gdy manewrujesz kijem przed strzałem.
W skrócie? Do tego stołu bilardowego BT 700 potrzebujesz 21,5 m2 (czyli 514 x 418 cm).

KILKA WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH KONSERWACJI STOŁU BILARDOWEGO

Nasz zespół radzi, aby wyczyścić sukno szczotką po każdym użyciu stołu. A od czasu do czasu, w zależności od użytkowania, blat można odkurzyć odkurzaczem.
Unikać przemieszczania.
Uważać na zmiany temperatury i wilgotności.
Po każdym użyciu, stół należy zabezpieczyć osłoną.
Bile natomiast czyści się letnią wodą z dodatkiem kropli płynu do mycia naczyń i wyciera na koniec miękką szmatką.

Skład

Płyta 80% Drewno, 20% Stainless Steel Rama 80% Drewno, 20% Stainless Steel Noga 100% Drewno Sukno 100% Politereftalan etylenu (PET) Cushion 100% Guma Kieszeń 100% Politereftalan etylenu (PET) Regulowana podpórka 80% Stainless Steel, 20% Guma

Porady dotyczące przechowywania

Bilard BT 700 należy chronić przed wilgocią, kurzem lub słońcem. Gdy jest nieużywany, przykryć pokrowcem dołączonym do zestawu. Przechowuj kije bilardowe poziomo, aby uniknąć ich deformacji.

Ograniczenia

Sukno pozostaje takie samo!

Testy

Nasi praktykujący partnerzy techniczni wykonali ponad 2000 gier na tym stole bilardowym, aby przetestować go w intensywnych warunkach użytkowania. To tyle, co kilka godzin dziennie gry przez 6 miesięcy.

Zatwierdzony przez

"Udało mi się przetestować stół bilardowy BT 700 i byłem zdumiony jego jakością gry porównywalną do tej, którą odczuwam grając na zawodniczych stołach bilardowych. Jeśli szukasz bardzo dobrego stołu, to polecam właśnie stół. To po prostu prawdziwy stół bilardowy w domu!
Erwan DRAPEAU - Mistrz Świata juniorów w 2012 roku / Mistrz Francji w turniejach dla dorosłych w 2015 roku

Opinie

Wgrywanie