Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Ecodesign

Buty do piłki nożnej dla dzieci Kipsta CLR FG sznurowane

179,99 zł

Kolor:

Żółty cytrynowy fluorescencyjny / Żółty cytrynowy fluorescencyjny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół zaprojektował te buty dla szybkich, młodych piłkarzy grających na suchej nawierzchni, naturalnej i syntetycznej.

Potrzebujesz lekkich butów piłkarskich dla dziecka zapewniających znakomite czucie piłki? Model CLR spełni Twoje oczekiwania!

Kod produktu: 8668808

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Lekkość

  Lekkość dzięki syntetycznej, cienkiej cholewce (tylko 135 g).

 • Ecodesign

  Najwyższej jakości komponent znacznie zwiększający trwałość.

 • Kontrola piłki

  Lepsze czucie i kontrola dzięki cholewce z cienkiego, żłobionego komponentu PU.

 • Przyczepność

  Korki w kształcie rombów zapewniają maksymalną przyczepność.

 • Komfort noszenia

  Wzmocniona pięta i piankowa wyściółka w środku dla większego komfortu.

 • Łatwość zakładania / zdejmowania

  Łatwiejsze zakładanie dzięki rozciągliwemu butowi wew. z szerokim otwarciem.

 • Dopasowanie

  Model CLR jest szerszy w podbiciu, aby był dobrze dopasowany do kształtu stopy dziecka.

Opis produktu

EKOPROJEKT - CO TO OZNACZA W DECATHLON

Stosując rygorystyczną metodologię opartą na testach laboratoryjnych i długotrwałych testach praktycznych, porównujemy produkty tego samego rodzaju i mające podobne zastosowanie. W ten sposób możemy określić ich teoretyczną żywotność. Aby przedłużyć teoretyczną żywotność naszych produktów, ich projekty i prototypy poprawiamy identyfikując na wczesnym etapie najbardziej wrażliwe strefy.

Pozwala nam to wydłużyć ich żywotność o 35% w porównaniu do średniej żywotności podobnych produktów.

WYBIERZ LEKKOŚĆ!

Te lekkie buty, zapewniające znakomitą przyczepność do podłoża, pozwolą Ci zwiększyć szybkość gry. Model CLR jest tak lekki, że piłkarz może się skoncentrować wyłącznie na grze. Te buty ważą tylko 170 g w rozmiarze 36. Lekkie jak piórko!

KONTROLUJ PIŁKĘ!

Prędkość nie wystarczy, jeśli nie masz odpowiedniej kontroli nad piłką. Podeszwa CLR z korkami w kształcie rombów gwarantuje znakomitą przyczepność podczas rozbiegu, zmian kierunków i szybkiego biegu po trawie.
Cienka, syntetyczna cholewka zapewnia znakomite czucie, a rowki zwiększają kontrolę i przyczepność w kontakcie z piłką.
Teraz Twój ruch!

NIE REZYGNUJ Z KOMFORTU

Buty powinny być nie tylko skuteczne, ale również wygodne. Dlatego model CLR ma piankowe wzmocnienie z tyłu stopy, które dobrze chroni tę wrażliwą strefę. Elastyczny kołnierz cholewki ułatwia zakładanie, a jednocześnie dobrze trzyma kostkę nie blokując jej ruchów.

ALE PRZEDE WSZYSTKIM SĄ TO BUTY DOSTOSOWANE DO DZIECIĘCEJ STOPY I ZAPROJEKTOWANE Z PODOLOGIEM

W KIPSTA wiemy, że dziecko nie jest po prostu miniaturowym dorosłym. Dlatego projektujemy buty specjalnie dostosowane do budowy dziecięcych stóp. To znaczy szersze na pięcie i w podbiciu, dzięki czemu dzieci czują się w tych butach doskonale.
Unikanie kontuzji jest ważne, dlatego korki w kształcie rombów zostały lekko zaokrąglone, aby zapewnić dobrą przyczepność bez ryzyka zranienia innych osób.

CENTRUM PROJEKTOWANIA I INŻYNIERII KIPSTA, KNOW-HOW MADE IN FRANCE

KIPSTADIUM w Tourcoing na północy Francji to światowe centrum projektowania i rozwoju produktów piłkarskich marki KIPSTA. Zespół projektantów Kipsty składa się z zapalonych piłkarzy, menedżerów produktu, inżynierów i projektantów, a także z jednostki certyfikującej produkty (testy).
W tym modelu odnajdujemy całe nasze francuskie know-how, które zapewnia dzieciom esencję technologii w najlepszej cenie.

Skład

Wierzch buta 80% Poliuretan, 20% Poliester Wnętrze buta 100% Poliester Podeszwa zewnętrzna 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU)

Porady dotyczące przechowywania

Po meczu lub treningu wyjmij buty z torby sportowej. Wyczyść je i przechowuj w suchym i przewiewnym miejscu. Woreczki ograniczające zapachy mogą poprawić żywotność butów.

Ograniczenia

Nie prać w pralce ani pod strumieniem wody.

Testy

Nasze artykuły piłkarskie są projektowane, testowane i zatwierdzane z udziałem młodych ambasadorów i klubów partnerskich, a także 200 dzieci w wieku od 4 do 14 lat, które tworzą Akademię Kipsta i przyczyniają się przez cały rok do rozwoju naszych produktów.

Zatwierdzony przez

Buty piłkarskie KIPSTA są projektowane i zatwierdzane wspólnie z naszym partnerem technicznym, podologiem i ekspertem w dziedzinie sportu i piłki nożnej.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Opinie

Wgrywanie