Promo Week
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Promo Week

Kostium kąpielowy jednoczęściowy surfingowy dla dzieci Olaian Hiloe 100 Peony

24,99 zł 29,99 zł - 5 zł

Kolor:

Różowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół projektowy stworzył ten 1-częściowy kostium dla dziewczynek, do odkrywania radości surfowania.

Jednoczęściowy kostium HILOE został stworzony dla surferek, aby zapewnić dobrą stabilność na ciele w falach, oraz swobodę ruchów podczas wiosłowania.

Kod produktu: 8677670

Podobne produkty

Zalety produktu

  • Stabilny na falach

    Krój zapewnia stabilność kostiumu w bardzo małych falach.

Kostium kąpielowy jednoczęściowy surfingowy dla dzieci Olaian Hiloe 100 Peony

Opis produktu

Surfowanie - początkujący

Rozpoczynasz przygodę z surfem lub surfujesz jedynie kilka razy w roku. Pozostajesz na głębokości, gdzie sięgasz stopami dna, w małych falach lub przybrzeżnej pianie. Surfujesz dla przyjemności przebywania w wodzie i związanych z tym wrażeń. Podczas surfowania często upadasz, ale spadasz w słabe fale. Nasz zespół projektowy stworzył szeroką gamę kostiumów dostosowanych do okazjonalnego użytku.

Budowa ciała

Jednoczęściowy kostium HALOA ma bardzo sportowy i kobiecy wygląd. Ramiączka skrzyżowane na plecach pozwalają odsłonić ramiona i zwiększyć swobodę ruchów.
Krój jest pomyślany również tak, aby maksymalnie zapobiec otarciom powodowanym przez deskę i wax.

Test stabilności w falach

Tworzymy kostiumy kąpielowe zobowiązując się, że będą trzymały się na ciele w falach. Aby je ocenić odwołujemy się do grupy 12 surferek o różnych budowach ciała, które przeprowadzają testy w basenie, w naszej siedzibie w Hendaye, zgodnie z ustalonym wcześniej protokołem testowym. Protokół ten ma na celu odtworzenie odczuć osoby, która surfując omywana jest przez fale. Jeśli wynik testu jest zadowalający, idziemy surfować w morzu, aby przetestować kostium w rzeczywistych warunkach.

Rozmiary kostiumów dziewczęcych

W Decathlon tworzymy kostiumy kąpielowe dla młodych surferek mając na uwadze, że dziecko stale rośnie, dlatego zawsze podany rozmiar odwołuje się do wzrostu, ponieważ wiek dziecka nie wystarcza do wyboru odpowiedniego rozmiaru. I tak dwie dziewczynki w wieku 10 lat mogą całkowicie różnić się wzrostem, tuszą i budową ciała. Zalecamy także przymierzenie kostiumu w sklepie, jeśli to możliwe.

Rozmiary naszych kostiumów

Oto relacja pomiędzy wiekiem a wzrostem widniejącym na metce kostiumów kąpielowych:
4/5 lat: od 105 do 114 cm;
5/6 lat: od 115 do 124 cm;
7/8 lat: od 125 do 132 cm;
8/9 lat: od 133 do 142 cm;
10/11 lat: od 143 do 150 cm;
12/13 lat: od 151 do 160 cm;
14/15 lat: od 161 do 169 cm.

Rozmiar na sucho i na mokro

Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy, więc, zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

Chcesz wymienić kupiony kostium?

Nie odpowiada Ci rozmiar lub model? Chcesz wymienić produkt w sklepie Decathlon? Żaden problem, pamiętaj jedynie, aby nie odcinać metki kostiumu w razie, gdyby zaszła potrzeba jego wymiany.

Olaian, surfingowa marka Decathlon

OLAIAN jest nową marką surfingu i bodyboardu grupy Decathlon, zlokalizowaną w Hendaye, na południowym zachodzie Francji. W naszych biurach tuż nad wodą możemy, w ciągu jednego dnia, stworzyć kostium kąpielowy, a następnie przetestować go bezpośrednio w morzu, aby sprawdzić jego stabilność w falach.

Czym jest marka OLAIAN?

OLAIAN, SURFINGOWA MARKA DECATHLON
Zlokalizowana w Hendaye, na północnym zachodzie Francji, OLAIAN jest marką surfingową firmy Decathlon. W naszych biurach tuż nad wodą możemy, w ciągu jednego dnia, stworzyć kostium kąpielowy, a następnie przetestować go od razu surfując, aby sprawdzić jego stabilność w falach, komfort i solidność.

Skład

Materiał główny 82% Poliester, 18% Elastan Podszewka główna 100% Poliester

Ograniczenia

Nieodpowiednie do regularnego użytku w chlorowanej wodzie.

Testy

Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.

Zatwierdzony przez

Nasze młode testerki, partnerki marki Olaian, które testowały ten kostium w prawdziwych warunkach użytkowania, w Kraju Basków, w pobliżu siedziby naszego centrum projektowego.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie