domyos

Koszulka krótki rękaw S580 dla dzieci

Kod produktu: 8561956

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 131-140 cm 8-9 lat

Jak wybrać rozmiar?

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Ta techniczna i stylowa koszulka doskonale nadaje się do najbardziej intensywnych zajęć sportowych.

Ta koszulka o bardzo sportowym stylu jest niezbędna podczas intensywnych treningów. Wykonana jest z 2 materiałów: lekkich i rozciągliwych dla maksymalnej przewiewności.

  • Odprowadzanie potu

    Materiał z przewagą poliestru bardzo wydajnie odprowadza wilgoć. Przewiewny tył.

  • Rozciągliwość

    Dopasowany krój ułatwia wykonywanie intensywnych ruchów.Rozciągliwy przód.

Najbardziej techniczna koszulka w ofercie! Mocno przewiewny tył: odpowiednio umieszczone strefy. Technika Body Mapping

Czym jest technika Body Mapping w koszulce dedykowanej do sportu? Sposób tkania został opracowany tak, aby przewiewne strefy znajdowały się w miejscach, w których ciało poci się podczas aktywności sportowej. Body mapping pozwala uniknąć szwów między materiałami, ponieważ na powierzchni jednego materiału możemy wykonać różnej wielkości "otwory". Z tyłu znajduje się słowo GIRL wykonane różnymi rodzajami kroju.

Nasze ubrania sportowe są skierowane dla dzieci w wieku 6-14 lat: 172 cm dla chłopców i 166 cm dla dziewczynek.

Nasza gama przeznaczona jest do zajęć na hali, w klubie sportowym, lub w szkole.60 minut to minimalny czas w ciągu dnia, jaki dziecko powinno poświęcić na aktywność fizyczną, zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) .Roli sportu oraz jego wpływu na rozwój i samopoczucie fizyczne oraz psychiczne dziecka nie trzeba udowadniać; to: rozwój motoryki i gibkości, pewności siebie oraz integracji w grupie.

Praca projektantów produktów w Domyos

Nasze zespoły projektantów pracują w jednym celu: zapewnienie idealnej równowagi między odprowadzaniem potu, zapewnieniem ciepła oraz potrzebą elastyczności ruchów zgodnie z oczekiwaniami naszych małych sportowców i nastolatków.

Dobranie odpowiedniego rozmiaru dla dziecka lub nastolatka

Nasza rozmiarówka dla dzieci w wieku 6-14 lat zmienia się! Przedstawiamy produkty dla danego przedziału wiekowego i danego wzrostu. Wiemy, że różne dzieci w tym samym wieku mogą mieć inny wzrost. Zachęcamy do zmierzenia wzrostu dziecka w celu lepszego dobrania produktu.
Proponujemy dodatkowy rozmiar (14-15 lat), który pozwoli lepiej ubrać nastolatków: chłopcy do 172 cm, dziewczynki do 166 cm.

Czy wiecie, że..?

Nasze modele są regularnie testowane i dopracowywane dzięki opiniom naszych klientów.

Skład

Materiał na plecach 100% Politereftalan etylenu (PET) Materiał główny 84% Politereftalan etylenu (PET), 16% Elastan Klin 86.3% Politereftalan etylenu (PET), 13.7% Elastan

Testy

Te testy przeprowadzane regularnie przez niezależne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie