korok

Koszulka do hokeja na trawie dla dziewczynek Korok FH110

54,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Biały

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana dla dzieci potrzebujących koszulki hokejowej po meczu hokeja na trawie.

Koszulka hokejowa dla dzieci

Kod produktu: 8664346

  • Komfort użytkowania

    Miękki w dotyku materiał.

  • Lekkość

    170 g/m²

Szczegółowe informacje

Bawełna jednoskładnikowa (74%) z upraw ekologicznych - poliester z recyklingu (26%). Dopasowany krój. Proporcja bawełny ogranicza nieprzyjemne zapachy.
Poliester umożliwia szybkie odprowadzanie wilgoci.

Projekt

Ta koszulka została zaprojektowana przez nasz zespół ds. rozwoju produktów, składający się z pełnych pasji hokeistów (szefowie produktu, projektanci, inżynierowie, designerzy, styliści, technicy prototypowania i laboratoryjni), z hokeistów wywodzących się z naszych klubów partnerskich ( Thomas Briels i Victor Charlet) i naszych for społecznościowych, a także ze specjalistów ds. materiałów i procesów związanych z produkcją tekstyliów marki Decathlon.

Informacja

Podane tutaj informacje zostały dostarczone przez producenta lub są to nasze wnioski na podstawie próbek otrzymanych od producenta.

Produkt zatwierdzony przez naszych sportowców.

Jill Boon [była kapitan drużyny; 302 turnieje z drużyną narodową Belgii, olimpijka (Londyn 2012), zawodniczka belgijskiego Royal Racing Club]; Berta Bonastre [hokeistka w narodowej drużynie Hiszpanii, brązowy medal podczas Mistrzostw Świata w 2018 roku i mistrzostwo Europy w 2019 roku, olimpijka (Rio 2016), w drodze do Tokio 2021 r. i hokeistka Club Egara (Hiszpania)]

Produkt zatwierdzony przez naszych sportowców (cd.)

Thomas Briels [kapitan drużyny narodowej Belgii, trzykrotny olimpijczyk (Pekin 2008 r., Londyn 2012 r., Rio 2016 r.), wicemistrz olimpijski w Rio i w drodze do Tokio 2021 r., mistrz świata 2018 r., mistrz Europy 2019 r., kapitan drużyny Oranje-Rood (Holandia)]; Victor Wegnez [hokeista reprezentacji narodowej Belgii, mistrz świata 2018 r., mistrz Europy 2017, hokeista Racing Club w Brukseli (Belgia)]; Victor Charlet [kapitan ekipy Francji, hokeista Waterloo Ducks (Belgia)].

Skład

Materiał główny 74% Bawełna, 26% Politereftalan etylenu (PET) Klin 95% Bawełna, 5% Elastan

Testy

Nasza odzież jest testowana w specjalnym laboratorium oraz przez grupę testerów w warunkach rzeczywistej gry, na boisku.

Zatwierdzony przez

Jill Boon (Belgia), Berta Bonastre (Hiszpania), Thomas Briels (Belgia), Victor Wegnez (Belgia) i Victor Charlet (Francja)

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie