Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Koszulka fitness damska Domyos bez rękawów 120L

39,99 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Długa koszulka bez rękawów dostępna w dużych rozmiarach, zaprojektowana z myślą o stylu i komforcie podczas uprawiania sportu.

Koszulka, obok której nie przejdziesz obojętnie: krój w kształcie litery X na plecach, szerokie ramiączka, swoboda ruchów i większa długość zapewniająca komfort. Do tego atrakcyjne kolory.

Kod produktu: 8738353

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Rozciągliwość

  Jesteś aktywna? Design tej koszulki został opracowany z myślą o każdym ruchu.

 • Odprowadzanie wilgoci

  Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

 • Lekkość

  Lekki, lejący i elastyczny materiał pozwala uzyskać maksymalny komfort.

 • Wentylacja

  Przewiewny materiał odprowadza wilgoć, zwiększając komfort treningu.

Opis produktu

Nowoczesna i wygodna koszulka bez rękawów

Zadbaj o komfort i styl podczas ćwiczeń! Oto prosta, dobrze zakrywająca koszulka bez rękawów o kobiecych i nowoczesnych liniach.

Wybierz kilka kolorów!

Najtrudniej będzie dokonać wyboru! Oto koszulka dostępna w różnych wersjach kolorystycznych i graficznych: kobiecych i modnych. Możesz zacząć tworzyć kolekcję!

Koszulka, w której Ci do twarzy!

Ponieważ każda z nas jest inna, zaprojektowaliśmy koszulkę, która podkreśli piękno każdej sylwetki. Możesz liczyć na jej dopracowane linie, odpowiednio zakrywającą długość, wygodny materiał.

Czy produkty są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur".
A co dalej? To wszystko?
Nie. Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze stroje. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki. Dopiero potem strój może ujrzeć światło dzienne.

Jak dokonywana jest ocena wpływu produktów na środowisko?

Produkt wykonany został w 99% z poliestru pochodzącego z recyklingu. Oznacza to, że jest nie tylko techniczny, lecz również zaprojektowany z myślą o środowisku. W skrócie: przędza poliestrowa wytwarzana jest z ropy naftowej. Stosując poliester z recyklingu, odzyskujemy i przetwarzamy produkty przeznaczone do wyrzucenia (np. skrawki krawieckie lub plastikowe butelki), zamiast zużywać nowe zasoby ropy naftowej. A to już coś, nieprawdaż?

Skład

Klin 100% Poliester Materiał główny 85% Poliester, 15% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie