domyos

Koszulka fitness męska Domyos bez rękawów

Kod produktu: 8586848

4,7 (13)

29,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Chcesz zacząć lub wznowić treningi fitness? Oto koszulka, która będzie Ci w nich towarzyszyć. Gwarancja komfortu w dobrej cenie.

Klasyka odpowiadająca wszystkim Twoim potrzebom. Koszulka fitness, która zapewnia dużą swobodę ruchów i doskonale odprowadza wilgoć, pozwalając zachować suchą skórę.

 • Odprowadzanie potu

  Zachowaj suchą skórę! Materiał jest oddychający i szybko schnie.

 • Rozciągliwość

  Materiał i krój umożliwiające dużą swobodę ruchów.

 • Lekkość

  Materiał waży tylko 132 g/m².

 • Łatwość konserwacji

  Łatwy w pielęgnacji i szybkoschnący materiał.

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Cel? Zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Zaczynamy od testów laboratoryjnych, ale to nie wszystko. Następnie sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze stroje w realnych warunkach. Przysłuchujemy się ich opiniom, analizujemy je i wprowadzamy poprawki. Dopiero wtedy, gdy spełnione zostaną wszystkie wymogi, produkt może ujrzeć światło dzienne.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Ta koszulka fitness poddana została licznym próbom, zanim trafiła w to miejsce. Przeszły, między innymi, testy prania i suszenia. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdziły, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Czuwamy w ten sposób nad trwałością fasonu i kolorów spodenek, aby służyły Ci jak najdłużej.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie