inesis

Koszulka polo do golfa z krótkim rękawem damska Inesis MW100

Kod produktu: 8759958

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Koszulka polo z krótkim rękawem stworzona przez naszych projektantów-golfistów do gry w golfa przy odczuwalnej temperaturze 10 - 20°C.

Harmonijny, dopasowany krój i bawełniana (100%) pika zapewniają komfort i swobodę niezbędne przy grze w golfa.

  • Swoboda ruchów

    Miękki materiał. Krój dopasowany do ruchu, jaki wykonuje ciało przy swingu.

Rozmiar

Nasza modelka nosi rozmiar S i ma 1,70 m wzrostu.

Dodatkowe informacje

Koszulka jest też odpowiednio długa - zakrywa plecy i brzuch nawet w końcowym momencie swingu, a także wówczas, gdy gracz jest pochylony przy puttowaniu. Patka z 3 guziczkami przy kołnierzyku. Kołnierzyk można postawić, co dodatkowo chroni kark przed słońcem.

Charakterystyka odzieży Inesis

Nasze produkty tworzymy z myślą o zapewnieniu Ci wygody podczas gry - niezależnie od poziomu Twoich umiejętności. Zespół pasjonatów golfa najpierw obserwuje i uważnie wysłuchuje użytkowników, a następnie tworzy projekt produktu tak, by golf był zawsze synonimem przyjemności.

Ocena wpływu produktu na środowisko

Wpływ produktu na środowisko jest obliczany na podstawie całego cyklu życia produktu i z uwzględnieniem różnych wskaźników. Ogólna ocena ABCDE ma pomóc konsumentowi łatwo wyłonić produkty o najlepszych parametrach jeśli chodzi o ochronę środowiska i porównać je do innych produktów z tej samej kategorii (t-shirty, spodnie, plecaki itp.). Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Więcej informacji: decathlon.pl/eko-produkty.html

Skład

Materiał główny 100% Bawełna

Testy

Koszulka została poddana zewnętrznemu testowi polegającemu na następujących po sobie praniach i suszeniach, którego celem jest sprawdzenie, czy polo zachowuje pierwotny kształt i kolor. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu.

Zatwierdzony przez

Polo do golfa zostało przetestowane w laboratorium oraz w praktyce przez użytkowników o różnym stopniu zaawansowania. Wszyscy testerzy zaaprobowali nowy model doceniając zalety kroju i naturalny materiał.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie