kipsta

Koszulka termoaktywna do piłki nożnej dla dorosłych Kipsta Keepwarm 900

Kod produktu: 967359

4,9 (10)

139,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Bielizna zaprojektowana przez naszą ekipę pasjonatów piłki nożnej dla piłkarzy grających w bardzo chłodne dni.

Podkoszulek 900 doskonale chroni przed zimnem. Model zalecany przy temperaturze od -10° do 7° C. Gwarantuje znakomite odprowadzanie wilgoci, by zachować suche ciało podczas gry.

  • Ciepło

    Gruby materiał z miękką dzianiną od spodu zapewnia ciepło.

  • Oddychalność

    Suche ciało dzięki opatentowanej innowacji i-Soft (odprowadzanie wilgoci).

  • Swoboda ruchów

    Rozciągliwy materiał i krój zapewniają dużą swobodę ruchów.

Dlaczego warto jest nosić podkoszulek?

Podkoszulek, nazywany bielizną lub warstwą zero:
wchłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz. Skóra pozostaje sucha, a ciało nie wychładza się. .Podkoszulek utrzymuje ciepło ciała dzięki krojowi blisko ciała. .Stanowi dodatkową barierę podczas złej pogody
. Dzięki niemu koszulka (1 warstwa) pozostaje sucha, nawet przy bardzo dużym wysiłku.
Sportowa, techniczna bielizna pozwala wydłużyć czas gry.

Kilka słów od zespołu projektantów

Każdy gracz powinien odczuwać komfort kopiąc piłkę, nawet w bardzo mroźne dni. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten podkoszulek optymalnie łączący odprowadzanie potu i utrzymanie ciepła ciała.

Ciepło

Ten podkoszulek wykonany jest z włókna poliestrowego (odprowadzanie wilgoci) i poliamidowego (większa miękkość).Oba te włókna, w połączeniu z elastanem, zapewniają optymalny komfort. Stójka i otwory na kciuki zwiększają ochronę przed zimnem.

Praktyczne testy w komorze klimatycznej

Nasza gama bielizny na bardzo chłodne dni była testowana w komorze klimatycznej w styczniu 2020 roku z pomocą 30 sportowców. Wykonaliśmy testy w takich samych warunkach klimatycznych, z jakimi mają do czynienia na co dzień sportowcy (wiatr, temperatura). Zgodnie z precyzyjnym protokołem testów, nasza jednostka certyfikująca zatwierdza klasyfikację dot. zdolności bielizny do utrzymywania suchego ciała, ciepła i unikania dreszczy. 1.Keepwarm 900
2. Keepdry 900
3. Referencyjny produkt konkurencji

Patent i-Soft

Patent i-Soft, technologia wynaleziona przez naszego włoskiego partnera, pozwala wykonać bezszwowy strój, który jest jednocześnie ciepły i niezwykle oddychający. Gruby materiał jest dodatkowo drapany od spodu. Zapewnia bardzo skuteczne odprowadzanie wilgoci pomimo swojej grubości. Finalny produkt łączy ciepło z odprowadzaniem wilgoci i jest przeznaczony do aktywności fizycznej o dużej intensywności.

Pasujący zestaw

Pełen zestaw chroniący przed zimnem: do tego podkoszulka pasują znakomicie legginsy Keepwarm 900.

Metody barwienia mające na celu poprawę wpływu na środowisko

Do zabarwienia przędzy poliestrowej zastosowano barwnik Dope Dye. Barwienie w masie polega na dodawaniu pigmentów podczas produkcji przędzy. Pomaga to zmniejszyć wpływ na środowisko (mniejsze zużycie wody i zanieczyszczenie). Istnieją też barwniki przyjazne dla środowiska.

Informacja umożliwiająca porównanie wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty (koszulki, spodnie, plecaki...). Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę przejrzystości dla dobra środowiska naturalnego. Strona www: decathlon.pl/eko-produkty.html

Skład

Materiał główny 66% Politereftalan etylenu (PET), 29% Poliamid, 5% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie