domyos

Koszulka z krótkim rękawem dziecięca Domyos 500

29,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Różowy / Ciemny niebieski petrol

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Swoboda ruchów pozwala dziecku lepiej odkrywać świat. Wybierz tę koszulkę - będzie wspierać rozwój małego mistrza!

Oddychalność, elastyczność i lekkość: zalety połączone w technicznej koszulce, aby ułatwić dziecku pokonywanie toru przeszkód. Pomoc w jego rozwoju psychomotorycznym.

Kod produktu: 8556525

 • Wsparcie w rozwoju samodzielności

  Elastyczny i odpowiednio szeroki dekolt ułatwia zakładanie koszulki.

 • Odprowadzanie wilgoci

  Odprowadzanie ciepła i szybkie schnięcie... Twoje dziecka zachowa suchą skórę!

 • Rozciągliwość

  Pełna swoboda ruchów dzięki maksymalnie rozciągliwemu materiałowi!

 • Zasięg

  Dzięki wydłużonemu krojowi na plecach ubranie dobrze okrywa nerki malucha.

 • Miękkość

  Miękki, moltonowy materiał zapewniający dziecku najwyższy komfort.

Koszulka z krótkim rękawem dziecięca Domyos 500
Koszulka z krótkim rękawem dziecięca Domyos 500
Koszulka z krótkim rękawem dziecięca Domyos 500

Testy produktów

Podczas projektowania naszych produktów wybieramy materiały i ich połączenia, które są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych; uwagę zwracamy także na to, by akcesoria (guziki, sznurki, strass) nie mogły zostać połknięte przez małe dzieci. Zobowiązujemy się, że nasze materiały tekstylne nie będą szkodliwe dla dzieci. Szanujemy normy; co więcej, naszym priorytetem jest opracowanie każdego elementu w bezpieczny dla malucha sposób. Te małe detale czynią różnicę!

Rozwój dziecka

Opracowujemy nasze produkty we współpracy z psychomotorykiem w celu zrozumienia mechanizmów samodzielności dziecka, a także odpowiedniej reakcji/wsparcia za pomocą naszych ubrań. "Wyzwaniem jest, aby dziecko nie zniechęciło się i nie rzuciło ubraniem. Należy zaproponować mu ruchy, które są dla niego dostępne i przez których powtarzanie wypracuje w sobie automatyzację. Dzięki niej będzie mógł lepiej wykonywać gesty" wyjaśnia Agathe, psychomotoryk i nasz partner.

Pomagamy dziecku w jego samodzielności podczas ubierania się

Jak my to rozumiemy? Łatwe do zapięcia zamki, szerszy dekolt dla większej swobody, oznakowania ułatwiające zakładanie ubrania w odpowiednią stronę. Te małe elementy pomagają Twojemu dziecku zwiększać swoją samodzielność i ubierać się jak dorosły.

Gimnastyka dla maluchów

Sport, zabawa, rozrywka i możliwość odkrywania dla Twojego dziecka.
Aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów - wstęp do przyszłych sukcesów sportowych - wspomagają rozwój psychomotoryczny dziecka, dostarczając mu jednocześnie dużo radości. Ten sport jest dostosowany do dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Polega on na pokonywaniu torów zbudowanych z odpowiednich przedmiotów.

Korzyści z gimnastyki dla maluchów

Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla maluchów? Czy wiesz, że poza świetną zabawą, ta dyscyplina wspiera rozwój psychomotoryczny maluchów? Wykonując różnorodne czynności i doznając nowych wrażeń, Twój mały sportowiec uczy się utrzymywać równowagę, rozwija motorykę i koordynację ruchową, a także po prostu poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, by maluch nabierał pewności siebie.

Jaka odzież do gimnastyki dla maluchów?

Aby Twoje dziecko czuło się swobodnie podczas aktywności, może w pełni liczyć na produkty Domyos: Potrzebna jest koszulka, spodnie lub legginsy oraz bluza. Cel: by nic nie utrudniało jego ruchów, by było mu wygodnie i by nie musiało stale podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Zgodnie z poziomem zaawansowania ubrania będą mniej lub bardziej techniczne.

Skład

Materiał główny 54% Akryl, 38% Wiskoza, 8% Elastan Klin 78% Politereftalan etylenu (PET), 22% Elastan

Testy

Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania się jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie