domyos

Koszulka z krótkim rękawem męska Nyamba Gym & Pilates 100 Sportee

Kod produktu: 8572641

4,8 (107)

24,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana z myślą o środowisku (barwiona na zimno w procesie cold pad batch) koszulka o gramaturze 150 g/m². Prosta i funkcjonalna. Ma swoje miejsce w Twojej garderobie.

100% bawełny zapewniającej miękkość i komfort, okrągły dekolt, krótki rękaw: klasyczna koszulka, której potrzebujesz. Sprawdza się w każdych okolicznościach. Bezkonkurencyjna relacja jakości do ceny.

  • Swoboda ruchów

    Zastosowany splot włókien zapewnia naturalną rozciągliwość materiału.

  • Miękkość

    100% naturalnych włókien bawełny zapewnia miękkość i komfort.

Nasze najprostsze produkty również projektowane są z myślą o środowisku!

Nawet nasze najprostsze produkty projektowane są z myślą o ograniczeniu ich wpływu na środowisko.
W przypadku tej koszulki zastosowaliśmy bardziej przyjazny dla planety proces barwienia: cold pad batch.
96% koloru materiału uzyskano poprzez barwienie na zimno.
Proces barwienia w temperaturze pokojowej, taki jak cold pad batch, pozwala ograniczyć zużycie energii, a tym samym zmniejszyć emisję CO2 w porównaniu z procesem tradycyjnym. Wymaga również mniejszej ilości wody niż klasyczne barwienie.

Tworzenie najprostszych produktów wcale nie jest takie proste!

O ile klasyczna koszulka wydaje się prosta w swojej formie, praca nad nią jest procesem nieco bardziej skomplikowanym. A ponieważ chcemy tworzyć odzież sportową, którą z przyjemnością nosi się również na co dzień i która jest stylowa, musimy uwzględnić wiele kryteriów. Wytrzymały materiał, prosty krój i komfort to podstawowe właściwości, które pragniemy zagwarantować, a to wszystko w możliwie najlepszej cenie. Jeśli zakładasz tę koszulkę zarówno na trening, jak i do pracy, to znaczy, że nasz cel został osiągnięty.

Informacja o gramaturze koszulki

W przypadku koszulki wyrażona w gramach na metr kwadratowy materiału waga pozwala określić grubość materiału. Wpływa to na przezroczystość, sposób układania się oraz trwałość ubrania. Im wyższa gramatura, tym bardziej nieprzezroczysta będzie koszulka, tym ładniej będzie się układać i tym większą trwałością będzie się charakteryzować.

Skład

Materiał główny 100% Bawełna Szybka do kasku 97% Bawełna, 3% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Te przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium testy pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
Dodatkowe testy prowadzone są przez inżynierów na reprezentatywnej grupie użytkowników w warunkach odpowiadających praktyce. Szefowi produktu i jego zespołowi projektowemu pozwala to tworzyć techniczne produkty spełniające oczekiwania klientów.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie