wedze

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 100

Kod produktu: 8605990

0,0 (322)

119,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Kurtka opracowana przez nasz zespół z myślą o dzieciach zaczynających naukę jazdy na nartach. Zapewnia ciepło i pomaga zachować suchą skórę.

  Wodoodporna i ciepła kurtka narciarska z kapturem. Stwarza świetne warunki do nauki jazdy na nartach.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ciepło

   Watolina 150 g/m². Polarowa podszewka: maksimum ciepła i miękkość.

  • Wodoodporność

   Dobra: Powłoka 5000 mm. Szwy nieuszczelnione. Kaptur.

  • Oddychalność

   Oddychający materiał umożliwiający odprowadzanie wilgoci.

  • Kieszenie

   3 kieszenie, w tym 1 na karnet.

  • Ustawienia osobiste

   Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

  Izolacja termiczna z watoliny

  Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

  Powłoka

  Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny kurtki. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

  Kieszeń na karnet

  Już nie musisz wyjmować karnetu! Kurtka posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

  Personalizacja

  Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kurtki.

  Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

  Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę; Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło; Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

  Dodatkowe informacje dotyczące zrównoważonego rozwoju: dope dye

  Barwienie tekstyliów wymaga dużej ilości wody i wiąże się z powstawaniem ścieków. Aby ograniczyć ten wpływ na środowisko, stosujemy proces barwienia w masie, wprowadzając kolorowe pigmenty już na etapie produkcji przędzy.

  Skład

  Wypełnienie 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Powłoka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Nie składać kurtki, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić ją na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie