Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Koniec serii

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900

249,99 zł 329,99 zł - 80 zł

Kolor:

Ciemny szafir / Ciemny granat

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wyprzedził Cię na stoku przyszły mistrz? Mamy dla niego kurtkę narciarską stanowiącą kwintesencję naszego know-how.

Techniczna kurtka narciarska: wodoodporna membrana, ciepło, elastyczny materiał i wysoka oddychalność uzyskana dzięki suwakom wentylacyjnym.

Kod produktu: 8548071

Zalety produktu

 • Ciepło

  Watolina 150 g/m². Podszewka z materiału mesh.Osłona szyi. Pas przeciwśnieżny.

 • Wodoodporność

  Znakomita: membrana 8000 mm, wszystkie szwy uszczelnione. Odpinany kaptur.

 • Oddychalność

  Oddychająca membrana. Suwaki wentylacyjne z przodu.

 • Regulowany

  Regulowane mankiety. Pas przeciwśnieżny z regulacją.

 • Kieszenie

  5 kieszeni, w tym 1 na karnet, 1 zapinana wewnętrzna i 1 wewnętrzna na gogle.

 • Swoboda ruchów

  Elastyczny materiał.

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 900

Opis produktu

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Membrana

Membrana to cieniuteńki materiał naniesiony na wewnętrzną stronę zewnętrznej tkaniny kurtki. Dzięki swoim właściwościom blokuje wodę od zewnątrz, ale odprowadza produkowany przez ciało pot.

Wszystkie szwy uszczelnione

Szczelność wykonanej z wodoodpornego materiału kurtki wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka.

Suwaki wentylacyjne

Suwaki wentylacyjne pozwalają regulować obieg powietrza, a tym samym odprowadzanie wilgoci w fazach aktywności i odpoczynku podczas dni spędzanych na stoku. W tej kurtce zostały umieszczone z przodu.

Wytrzymałość

Wiemy, jak wiele energii wymaga jazda na nartach. Dlatego też z najwyższą starannością dobieramy wszystkie elementy składające się na nasze produkty, aby zagwarantować ich możliwie największą wytrzymałość.

Pas przeciwśnieżny

Pas przeciwśnieżny to system ochrony na wysokości talii. Zapina się go zatrzaskami u dołu kurtki narciarskiej. Zapobiega przedostawaniu się śniegu i zimnego powietrza podczas jazdy, a szczególnie podczas upadku.

Kieszeń na karnet

Już nie musisz wyjmować karnetu! Kurtka posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kurtki.

Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę. Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło. Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

Skład

Wypełnienie 100% Politereftalan etylenu (PET) Materiał główny 100% Poliamid Podszewka główna 100% Poliamid Druga podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Klin 82% Politereftalan etylenu (PET), 18% Elastan Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać kurtki, aby nie uszkodzić tkaniny z membraną: zawiesić ją na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie