Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Koniec serii

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze Warm Reverse 100

99,99 zł 129,99 zł - 30 zł

Kolor:

Ciemny szafir / Różowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Kurtka opracowana przez nasz zespół z myślą o dzieciach zaczynających naukę jazdy na nartach. Strona wzorzysta pozwala rozpoznać przyszłego mistrza na stoku!

Dwustronna kurtka narciarska, która pozwala w łatwy sposób zmienić styl. Dzięki wypełnieniu z ciepłej i grubej watoliny doskonale sprawdza się w zimne dni.

Kod produktu: 8590471

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Ciepło

  Wypełnienie z grubej watoliny 250 g/m².

 • Wodoodporność

  Dobra: po stronie wzorzystej powłoka 5000 mm, szwy nieuszczelnione. Kaptur.

 • Wielofunkcyjność

  Kurtka dwustronna: jedna strona wzorzysta, druga jednokolorowa.

 • Oddychalność

  Strefy u dołu kurtki, przy kołnierzu i rękawach. Materiał nie jest oddychający.

 • Kieszenie

  2 kieszenie boczne po każdej stronie, 1 kieszeń na karnet po stronie wzorzystej.

 • Ustawienia osobiste

  W kieszeni znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

Opis produktu

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Powłoka

Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny kurtki. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

Kieszeń na karnet

Już nie musisz wyjmować karnetu! Kurtka posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka w kieszeni pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kurtki.

Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę. Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło. Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

Skład

Wypełnienie 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Tkanina spodnia 100% Poliamid Podszewka 100% Poliamid Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać kurtki, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić ją na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie