Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Kurtka SNB CJKT

169,99 zł

Kolor:

Ciemny bordowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Pasjonaci snowboardu opracowali tę kurtkę Coach, jako dodatkowe źródło ciepła pod kurtką zimą lub latem podczas jazdy na lodowcach.

Rozciągliwa i hydrofobowa kurtka Coach zapewnia większą swobodę ruchów i jest odporna na opady śniegu.

Kod produktu: 8504623

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Wytrzymałość

  Materiał odporny na przetarcie, rozdarcie i ciągnięcie.

 • Hydrofobowość

  Hydrofobowy materiał.

 • Swoboda ruchów

  Materiał zasadniczy i wewnętrzny rozciągliwy w 4 kierunkach.

 • Ciepło

  Watolina 60 g/m2.

 • Oddychalność

  Oddychający materiał ułatwia odprowadzanie wilgoci.

 • Łatwe użytkowanie

  Źródło ciepła; można ją nosić pod kurtką lub samą.

 • Kieszenie

  4 kieszenie: 2 boczne, 1 z przodu, 1 na karnet.

 • Ochrona przed wiatrem

  Wiatroszczelny materiał zewnętrzny.

Kurtka SNB CJKT

Opis produktu

Pomoc przy doborze rozmiaru


Model na zdjęciu nosi rozmiar XL i mierzy 188 cm.
Jego wymiary to: Obwód w pasie: 95 cm
Obwód w pasie: 106 cm
Długość ramion: 64 cm

Jakie są zasady gwarancji?

Ten produkt posiada gwarancję na 5 lat, licząc od daty sprzedaży podanej na paragonie. Produkt objęty gwarancją będzie bezpłatnie naprawiony lub wymieniony. Gwarancja obejmuje wady produktu, za wyjątkiem tych, które wynikają z normalnego zużycia i niewłaściwego użytkowania produktu.

Czy ta kurtka jest trwała i wytrzymała?

Nasze produkty obejmujemy gwarancją 5 lat. Proponujemy naprawę produktu w lokalnych punkcie. Skontaktuj się z nami na Decathlon.pl, aby dowiedzieć się więcej i poznać kolejne kroki do podjęcia w celu naprawy produktu.

Z tego właśnie powodu, z wysoką dbałością dobieramy wszystkie elementy i połączenia tworzące nasze produkty. Pragniemy zagwarantować przez to ich najwyższą wytrzymałość podczas jazdy na snowboardzie.

Czy mogę porównać wpływ na środowisko różnych produktów?

Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE jest wystawiana po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko porównując do siebie podobne produkty. Decathlon z własnej woli podjął tę inicjatywę:

Wszystkie podjęte przez nas inicjatywy dostępne są na decathlon.pl/eko-produkty.html.

Czy moja kurtka zapewni mi ochronę w niepogodę?

Kurtka została wykonana z materiału blokującego wodę i ograniczającego odczuwanie wiatru. Dzięki temu jest odpowiednia na niepogodę (deszcz, śnieg, wiatr). Spędziliśmy kilka dni na snowboardzie w różnorodnych warunkach pogodowych w celu zatwierdzenia hydrofobowości i właściwości zapewniania ciepła przez produkt.

Jak dbać o mój produkt?

Aby zachować jak najdłużej właściwości produktu, zaleca się: Prać oddzielnie w pralce w temperaturze 30°C. Program do tkanin syntetycznych. Wywrócić na lewą stronę. Użyć niewielkiej ilości proszku. Nie stosować płynu do płukania tkanin. Wycisnąć ręcznie. Suszyć na wieszaku w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie czyścić chemicznie. Nie kłaść na kaloryferze. Można odnowić wodoodporność materiału zewnętrznego za pomocą impregnatu do odzieży w sprayu. Zapoznać się z treścią metki.

Do czego służy hydrofobowość kurtki?

Hydrofobowy materiał w powłoką od zewnętrznej strony nie wchłania wody, która zamiast tego spływa po jego powierzchni. Dzięki temu materiał nie nasiąka wodą, a pozostaje ciepły i lekki. Tę powłokę należy odnawiać co jakiś czas (średnio po 2-3 praniach) za pomocą produktów dostępnych w naszych sklepach.

Jak ta kurtka zapewni mi ciepło?

Do utrzymania ciepła używamy izolacji z watoliny. Watolina, syntetyczny materiał na bazie poliestru, zatrzymuje mniej lub więcej powietrza, w zależności od rozmiaru włókien. Dostępna jest watolina standardowa, techniczna i silikonowa - każda posiada inną zaletę (ciepło, lekkość, elastyczność).

Skład

Materiał główny 94% Poliamid, 6% Elastan Wypełnienie 100% Poliester Podszewka główna 100% Poliester Druga podszewka 84% Poliester, 16% Elastan

Porady dotyczące przechowywania

Najlepiej przechowywać na wieszaku, unikając zagnieceń, które mogą uszkodzić powłokę ochronną materiału. Sprawdzić, czy produkt jest całkowicie suchy przed odłożeniem w suche i przewiewne miejsce.

Testy

Wszystkie produkty snowboardowe Dreamscape są testowane w sportowych warunkach, dla których zostały zaprojektowane: kiedy pada śnieg, w zimnie, kiedy panują takie warunki, które można spotkać jeżdżąc na snowboardzie i nartach. Zespoły projektowe, szefowie produktu, inżynierowie dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Zatwierdzony przez

Szef produktu na Freeride World Qualifier https://www.freerideworldtour.com/home/freeride-world-qualifier i pasjonaci jazdy na snowboardzie i nartach. Chcesz być częścią naszej grupy testerów? Skontaktuj się z nami na decathlon.com!

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie