quechua

Lampka kempingowa ładowana Quechua BL100 - 100 lumenów

5,0 (7)

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Lampka do oświetlenia przestrzeni dla dwóch osób. Do użytku na zewnątrz, pod namiotem, na kempingu...

Nasz Cel?Mocne oświetlenie (100 lumenów), kompaktowa i uniwersalna lampka (3 tryby). Modułowy pasek umożliwia zawieszenie jej w dowolnym miejscu. Odporna na lekki deszcz.

Kod produktu:

8579848

 • Moc

  3 tryby: 20 lumenów (czerwone światło) - 50 lumenów - 100 lumenów | Dla 2 osób

 • Czas działania na baterii

  8 godzin (100 lumenów) | 15 godz. (50 lumenów) | 28 godz. (światło czerwone)

 • Możliwość doładowania

  Akumulator ładowany kablem Usb | Wskaźnik naładowania

 • Łatwe użytkowanie

  Pasek ułatwia zawieszenie. Regulacja trybów 1 przyciskiem.

 • Wodoszczelność

  Klasa IPX4: odporna na drobny deszcz.

 • Kompaktowość

  Wysokość 12,1 cm, średnica 8,5 cm.

 • Waga

  Waga: 191 g.

Lampka kempingowa ładowana Quechua BL100 - 100 lumenów
Lampka kempingowa ładowana Quechua BL100 - 100 lumenów
Lampka kempingowa ładowana Quechua BL100 - 100 lumenów

Zasilanie

Akumulator o pojemności 2500 mA.Ładowany dzięki portowi mikro USB. Akumulator może być ładowany: w zwykłym gniazdku, w gniazdku samochodowym (zapalniczka), za pomocą gniazda USB (także panel słoneczny). Kabel USB znajduje się w zestawie. Przejściówki brak w zestawie. Większość osób już ją posiada (np. od smartfonu).

Czas ładowania

Całkowite naładowanie zajmuje 3 godziny i 40 minut w gniazdku 220V. Wskaźnik pokazuje poziom naładowania.

Tryby

Jeśli lampka świeci się powyżej 5 sekund, wystarczy nacisnąć przycisk, aby ją wyłączyć. Aby włączyć lampkę lub zmienić tryb świecenia, należy ponownie szybko nacisnąć przycisk.

Wygoda użytkowania

Elektroniczny system regulacji intensywności oświetlenia: ta sama intensywność oświetlenia przez cały czas, bez względu na pozostały czas pracy akumulatora.Gdy pozostaje 10% energii, lampka mruga. Pamiętaj, aby ją naładować.

Rady dotyczące optymalnego użytkowania

Jeśli zawiesisz lampkę, kolorową stroną do góry, uzyskasz oświetlenie 360°. Tryb czerwonego oświetlenia zapewnia delikatne światło, mniej agresywne dla oczu, zapobiegające oślepieniu w nocy.Bardzo praktyczne nocą.

Ochrona środowiska

Mamy świadomość tego, że trzeba działać, aby chronić środowisko naturalne. Ten produkt nie jest ekoproduktem, ale jest to produkt trwały i można go naprawić.

Skład

Butelka 100% Polipropylen (PP) Bateria 100% Stop Stelaż 100% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS) Obwód elektryczny 100% PCBA Strap 100% Politereftalan etylenu (PET) Klamry 100% Polipropylen (PP)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym i czystym miejscu. Przed dłuższym okresem nieużytkowania należy rozładować, a następnie naładować baterie.

Ograniczenia

Uwaga: Nie spać z lampką zawieszoną na szyi.

Testy

Nasze centrum koncepcyjne Quechua znajduje się w Passy, u stóp Mont-Blanc, w Górnej Sabaudii. Dzięki takiej lokalizacji, jest to doskonałe miejsce spotkań naszych zespołów (designerów, szefów produktów, inżynierów...) z turystami oraz projektowania produktów do turystyki górskiej i ich testowania.

Zatwierdzony przez

Aby sprostać Waszym wymaganiom, produkty Quechua są testowane w warunkach, które można napotkać podczas nocy na kempingu. Nasze zespoły oraz panel testerów (złożony z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad produktem aż do momentu jego komercjalizacji.

Wgrywanie