domyos

Laska gimnastyczna Nyamba Gym Stick

Kod produktu: 8526538

4,8 (9)

34,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Drewniana laska zaprojektowana po to, by pomóc Ci poprawić mobilność podczas ćwiczeń rozciągających i wzmacniających mięśnie. Długość 120 cm.

Wysokiej jakości laska o wygodnym chwycie: pomoc w ćwiczeniach na równowagę, wzmacnianie mięśni i mobilność. Pozwala poprawiać postawę i doskonalić technikę. Jest lekka (ok. 280 g).

  • Wszechstronność

    Precyzja, kontrola i właściwa postawa podczas wykonywania ćwiczeń.

Laska gimnastyczna Nyamba Gym Stick

Do czego służy laska gimnastyczna?

Laska gimnastyczna stanowi wsparcie w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała podczas wykonywania niektórych ruchów. Pomaga na przykład zachować proste plecy przy robieniu przysiadów.
Może również pomóc Ci utrzymać równowagę w niektórych pozycjach i w trakcie korzystania z deski równoważnej.

Czy wiesz, że…

Jak się rozciągać? Rozciągaj się delikatnie, powoli i stopniowo, koncentrując się na zaangażowanym mięśniu. Utrzymaj pozycję przez 30 sekund, oddychając głęboko.

Dlaczego warto się rozciągać? Zwiększając elastyczność mięśni, ograniczasz ryzyko wystąpienia kontuzji.

Jak często należy się rozciągać? Aby zachować elastyczność, radzimy rozciągać się codziennie przez 5-10 minut.

Dodatkowa rada

Aby lepiej skupić się na doznaniach, podczas sesji stretchingu zamknij oczy. Laska gimnastyczna będzie Twoim sprzymierzeńcem w prawidłowym wykonywaniu ruchów.

Certyfikat FSC

Ten produkt podsiada certyfikat FSC®. FSC to system certyfikacji, który zapewnia odpowiedzialną gospodarkę leśną, czuwając nad przestrzeganiem zasad społecznych, środowiskowych i ekonomicznych. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.fsc.org.

Skład

Uchwyt 100% Drewno

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w pozycji poziomej, w czystym i suchym pomieszczeniu o umiarkowanej temperaturze (poniżej 25°C), z dala od źródeł ciepła i wilgoci.

Testy

Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość naszej laski gimnastycznej, przeprowadzamy liczne testy (dotyczące szczególnie jej prostoliniowości i odporności na promieniowanie UV). Warto w tym miejscu dodać, że laska gimnastyczna wyprodukowana jest z materiałów niezawierających szkodliwych substancji.

Zatwierdzony przez

"Laska gimnastyczna świetnie sprawdza się podczas ćwiczeń angażujących ramiona. Jeśli masz zablokowany bark, używanie laski przynosi ulgę. Bardzo polecam!" - Sandra, adeptka naszej laski gimnastycznej.

Wgrywanie