Legginsy do biegania damskie Kalenji Dry+ Feel
Kolor:
Brązowy / Ciemna sepiaRozmiar:
Jak wybrać rozmiar?Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Pomoc specjalisty
Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Pomoc specjalisty
Nasz zespół projektowy opracował te legginsy z myślą o kobietach uprawiających bieganie w ciepłe i umiarkowanie ciepłe dni.
Efekt drugiej skóry: bezszwowa konstrukcja w kroku i miękki, lekki materiał. 2 zapinane na suwak kieszenie (z tyłu i z boku). Przewiewne wstawki na wysokości kolan: obieg powietrza.
Kod produktu: 8607618
Skóra pozostaje sucha w trakcie treningu i po jego zakończeniu.
Kieszenie pomieszczą to, co niezbędne: klucze, smartfona, chusteczkę.
Bezszwowa konstrukcja w kroku zapewnia optymalny komfort.
Szeroki pasek ze sznurkiem ściągającym umożliwia optymalne trzymanie.
Przymierz, aby przekonać się, jak bardzo są wygodne.
Zastosowany materiał wchłania i odprowadza wilgoć, pozwalając zachować suchą skórę.
Lepsze niż torba! Dzięki Kalenji możesz zabrać ze sobą na trening niezbędne rzeczy: klucze, chusteczkę, smartfona. Sama zdecyduj!
Pierwsza zapinana i łatwo dostępna kieszeń (17 x 9 cm) z boku prawej nogawki przeznaczona jest na smartfona.
Druga zapinana kieszeń (15 x 7 cm) z tyłu paska pomieści drobne rzeczy osobiste.
Rybaczki zaprojektowane z myślą o optymalnym komforcie: - szeroki pasek ze sznurkiem ściągającym umożliwia dopasowanie w talii,
- bezszwowa konstrukcja w kroku pozwala ograniczyć podrażnienia.
Rybaczki te mają swoją specyfikę: zastosowane w nich materiały odwołują się do stylu funkcjonującego w bieganiu rekreacyjnym. Zostały zaprojektowane przez naszych designerów z myślą o podkreśleniu walorów sylwetki.
Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników. Globalna ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków itd.).
Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko.
Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl.
Materiał główny 87% Poliester, 13% Elastan Klin 77% Poliester, 23% Elastan
Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
Ten produkt został przetestowany przez biegaczki w warunkach statycznych pod kątem komfortu oraz w warunkach użytkowania, czyli w trakcie biegu. Testerki doceniły wygodę, miękkość, lekkość oraz dwie zapinane na suwak kieszenie.
Prać w temperaturze maks. 30°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie