Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Ecodesign

Legginsy do biegania krótkie męskie Kiprun Skincare

79,99 zł

Kolor:

Czarny / Ciemnoszary

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Krótkie legginsy opracowane przez nasz zespół projektowy z myślą o ograniczeniu podrażnień podczas biegania.

Potrzebujesz komfortu? Oto krótkie legginsy jak druga skóra - podczas biegania zapomnisz, że masz je na sobie. Dzięki bezszwowej konstrukcji w kroku podrażnienia będą już tylko niemiłym wspomnieniem.

Kod produktu: 8500812

Podobne produkty

Zalety produktu

Ograniczenie podrażnień

Bezszwowa konstrukcja w kroku pozwala ograniczyć ocieranie.

Odprowadzanie wilgoci

Materiał wchłania wilgoć, odprowadza ją na zewnątrz i szybko schnie.

Ecodesign

Zmniejszamy ślad węglowy, stosując proces barwienia w masie.

Opis produktu

Ograniczenie podrażnień

W porównaniu z klasycznymi krótkimi legginsami jest to produkt o innowacyjnej konstrukcji. Badania stref narażonych u biegacza na podrażnienia pozwoliły nam ustalić, że najbardziej wrażliwy obszar usytuowany jest w kroku. Dlatego właśnie wyeliminowaliśmy szwy w tym miejscu, przesuwając je na zewnętrzną część nogawki.
Testy przeprowadzone w laboratorium z panelem testerów pozwoliły stwierdzić ograniczenie podrażnień powodowanych przez te krótkie legginsy w porównaniu z klasycznym modelem.

Technologia Seamless

Ten produkt może być używany jako krótkie legginsy lub jako bielizna zakładana pod spodenki. Technologia "SEAMLESS" (konstrukcja bezszwowa) zwiększa komfort użytkowania. Prawdziwa druga skóra: maksymalne ograniczenie ruchów ubrania zapobiega podrażnieniom.

Komfort

Materiał i dopasowany krój umożliwiają swobodę ruchów.

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Barwienie tekstyliów wymaga dużej ilości wody i wiąże się z powstawaniem ścieków. Aby ograniczyć ten wpływ na środowisko, stosujemy proces barwienia w masie, wprowadzając kolorowe pigmenty już na etapie produkcji przędzy.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko naturalne

Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Globalna ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków, itd.).

Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko.
Więcej informacji na: decathlon.pl/eko-produkty.html

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 59% Poliester, 33% Poliamid, 8% Elastan

Testy

Te krótkie legginsy zostały przetestowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców o wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili komfort podczas biegania. Brak szwów po wewnętrznej stronie pozwala ograniczyć ryzyko podrażnień powodowanych ocieraniem.

Zatwierdzony przez

Kalenji to zespół biegaczy o różnych poziomach zaawansowania. Każdego dnia wystawiamy nasze produkty na ciężkie próby, aby sprawdzać je i ulepszać. Są one następnie testowane i zatwierdzane przez panel użytkowników w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane. Zanim trafią do Ciebie, muszą pokonać tysiące kilometrów, setki biegów na dystansach od 10 km do maratonu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Oceny użytkowników

Wgrywanie