Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Ecodesign

Legginsy do biegania krótkie męskie Kiprun Skincare

79,99 zł

Kolor:

Czarny / Ciemnoszary

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Krótkie legginsy opracowane przez nasz zespół projektowy z myślą o ograniczeniu podrażnień podczas biegania.

Potrzebujesz komfortu? Oto krótkie legginsy jak druga skóra - podczas biegania zapomnisz, że masz je na sobie. Dzięki bezszwowej konstrukcji w kroku podrażnienia będą już tylko niemiłym wspomnieniem.

Kod produktu: 8500812

Podobne produkty

Zalety produktu

Ograniczenie podrażnień

Bezszwowa konstrukcja w kroku pozwala ograniczyć ocieranie.

Odprowadzanie wilgoci

Materiał wchłania wilgoć, odprowadza ją na zewnątrz i szybko schnie.

Opis produktu

Ograniczenie podrażnień

W porównaniu z klasycznymi krótkimi legginsami jest to produkt o innowacyjnej konstrukcji. Badania stref narażonych u biegacza na podrażnienia pozwoliły nam ustalić, że najbardziej wrażliwy obszar usytuowany jest w kroku. Dlatego właśnie wyeliminowaliśmy szwy w tym miejscu, przesuwając je na zewnętrzną część nogawki.
Testy przeprowadzone w laboratorium z panelem testerów pozwoliły stwierdzić ograniczenie podrażnień powodowanych przez te krótkie legginsy w porównaniu z klasycznym modelem.

Technologia Seamless

Ten produkt może być używany jako krótkie legginsy lub jako bielizna zakładana pod spodenki. Technologia "SEAMLESS" (konstrukcja bezszwowa) zwiększa komfort użytkowania. Prawdziwa druga skóra: maksymalne ograniczenie ruchów ubrania zapobiega podrażnieniom.

Komfort

Materiał i dopasowany krój umożliwiają swobodę ruchów.

DODATKOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Barwienie tekstyliów wymaga dużej ilości wody i wiąże się z powstawaniem ścieków. Aby ograniczyć ten wpływ na środowisko, stosujemy proces barwienia w masie, wprowadzając kolorowe pigmenty już na etapie produkcji przędzy.

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 59% Poliester, 33% Poliamid, 8% Elastan

Testy

Te krótkie legginsy zostały przetestowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców o wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili komfort podczas biegania. Brak szwów po wewnętrznej stronie pozwala ograniczyć ryzyko podrażnień powodowanych ocieraniem.

Zatwierdzony przez

Kalenji to zespół biegaczy o różnych poziomach zaawansowania. Każdego dnia wystawiamy nasze produkty na ciężkie próby, aby sprawdzać je i ulepszać. Są one następnie testowane i zatwierdzane przez panel użytkowników w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane. Zanim trafią do Ciebie, muszą pokonać tysiące kilometrów, setki biegów na dystansach od 10 km do maratonu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie