Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8

LEGGINSY DO BIEGANIA MĘSKIE KIPRUN WARM RAIN

99,99 zł

Kolor:

Czarny / Szary węgiel

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Ciepłe i hydrofobowe legginsy opracowane przez nasz zespół projektowy z myślą o mężczyznach uprawiających bieganie w zimne i deszczowe dni.

Szukasz legginsów na zimowe treningi biegowe? Dzięki ciepłemu materiałowi i dodatkowej ochronie z przodu ud ten model zapewni Ci komfort podczas biegania w niepogodne dni.

Kod produktu: 8519071

Zalety produktu

 • Ciepło

  Ochrona przed zimnem w temperaturze poniżej 10°C.

 • Hydrofobowość

  Legginsy chronią uda przed deszczem i wiatrem, pozwalając Ci biegać dłużej.

 • Kieszenie

  2 kieszenie z tyłu (na 2 softflaski 250 ml) i jedna z przodu na smartfona/żele.

 • Ograniczenie podrażnień

  Zastosowane szwy pozwalają ograniczyć ocieranie.

 • Odprowadzanie wilgoci

  Odpowiednia temperatura ciała i brak uczucia zimna podczas biegu.

Opis produktu

BIEGAJ W KAŻDĄ POGODĘ

Projektując te legginsy, przeanalizowaliśmy wspólnie z inżynierami Decathlon termiczną mapę ciała biegacza. W oparciu o wyniki tego badania zastosowaliśmy 2 technologie pozwalające zapewnić użytkownikowi jak największy komfort:
- Technologię Softshell (z przodu uda), która chroni przed wiatrem oraz drobnym deszczem, zapewniając jednocześnie ciepło,
- Materiał o gofrowanej strukturze, który zapewnia ciepło, a jednocześnie szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Opis poszczególnych kieszeni

Z myślą o nawadnianiu organizmu podczas długich treningów wyposażyliśmy legginsy w 3 kieszenie: - dużą przednią kieszeń na telefon (do iPhone X) lub softflask o pojemności 250 ml,
- 2 tylne kieszenie na 2 softflaski 250 ml.

Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu kieszeni wokół pasa nie czujesz ciężaru, a ruchy znajdujących się w środku przedmiotów są ograniczone do minimum.

ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA I ZDEJMOWANIA

Legginsy posiadają suwaki u dołu nogawek.

ZESPÓŁ PASJONATÓW OFERUJĄCY CI WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE BIEGOWE

Legginsy KIPRUN WARM RAIN to owoc naszego nabywanego od ponad 15 lat w Decathlonie know-how. Pierre-Emmanuel (szef produktu), Gaétan (inżynier produktu) i Claire (designer) - pasjonaci biegania - tworzą odzież Kiprun dzięki sieci ambasadorów złożonej z uprawiających bieganie pracowników Decathlon, trenerów i Was! Wybieramy materiały, tworzymy prototypy, testujemy i zatwierdzamy produkty w laboratorium i w praktyce.

Skład

Materiał główny 67% Poliamid, 19% Elastan, 14% Politereftalan etylenu (PET) Klin 81% Poliamid, 19% Elastan Powłoka 100% Poliuretan

Testy

Wszystkie nasze produkty są testowane przez niezwiązanych z Decathlonem biegaczy w warunkach identycznych z tymi, z jakimi możesz się spotkać w trakcie użytkowania.
Celem jest przetestowanie, udoskonalenie i zatwierdzenie produktu w jak najbardziej obiektywny sposób, aby umożliwić Ci czerpanie radości z biegania. Wszyscy testerzy docenili komfort zapewniony przez legginsy podczas biegania w zimne dni.

Zatwierdzony przez

Kiprun to zespół biegaczy o różnych poziomach zaawansowania. Każdego dnia wystawiamy nasze produkty na ciężkie próby, aby sprawdzać je i ulepszać.
Są one następnie testowane i zatwierdzane przez panel użytkowników w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane.
Zanim trafią do Ciebie, muszą pokonać tysiące kilometrów, setki biegów na dystansach od 10 km do maratonu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie