kiprun

Legginsy do biegania męskie Kiprun

4,3 (4)

119,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Krótkie legginsy opracowane przez nasz zespół projektowy z myślą o ograniczeniu podrażnień podczas biegania.

Potrzebujesz komfortu? Oto krótkie legginsy jak druga skóra - podczas biegania zapomnisz, że masz je na sobie. Dzięki bezszwowej konstrukcji w kroku, podrażnienia będą już tylko niemiłym wspomnieniem.

Kod produktu: 8500812

  • Ograniczenie podrażnień

    Bezszwowa konstrukcja w kroku pozwala ograniczyć ocieranie.

  • Odprowadzanie wilgoci

    Materiał wchłania wilgoć, odprowadza ją na zewnątrz i szybko schnie.

Ograniczenie podrażnień:

W porównaniu z klasycznymi krótkimi legginsami jest to produkt o innowacyjnej konstrukcji. Badania stref narażonych u biegacza na podrażnienia pozwoliły nam ustalić, że najbardziej wrażliwy obszar usytuowany jest w kroku. Dlatego właśnie wyeliminowaliśmy szwy w tym miejscu, przesuwając je na zewnętrzną część nogawki.
Testy przeprowadzone w laboratorium z panelem testerów pozwoliły stwierdzić ograniczenie podrażnień powodowanych przez te krótkie legginsy w porównaniu z klasycznym modelem.

Technologia Seamless:

Ten produkt może być używany jako krótkie legginsy lub jako bielizna zakładana pod spodenki. Technologia "SEAMLESS" (konstrukcja bezszwowa) zwiększa komfort użytkowania. Prawdziwa druga skóra: maksymalne ograniczenie ruchów ubrania zapobiega podrażnieniom.

Komfort:

Materiał i dopasowany krój umożliwiają swobodę ruchów.

Dodatkowe informacje dotyczące zrównoważonego rozwoju:

Barwienie tekstyliów wymaga dużej ilości wody i wiąże się z powstawaniem ścieków. Aby ograniczyć ten wpływ na środowisko, stosujemy proces barwienia w masie, wprowadzając kolorowe pigmenty już na etapie produkcji przędzy.

Skład

Materiał główny 59% Politereftalan etylenu (PET), 33% Poliamid, 8% Elastan

Testy

Te krótkie legginsy zostały przetestowane zarówno w laboratorium, jak i w terenie przez sportowców o wszystkich poziomach zaawansowania. Wszyscy testerzy docenili komfort podczas biegania. Brak szwów po wewnętrznej stronie pozwala ograniczyć ryzyko podrażnień powodowanych ocieraniem.

Zatwierdzony przez

Kalenji to zespół biegaczy o różnych poziomach zaawansowania. Każdego dnia wystawiamy nasze produkty na ciężkie próby, aby sprawdzać i ulepszać je dla naszych użytkowników.
Są one następnie testowane i zatwierdzane przez panel użytkowników w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane.
Zanim trafią do Ciebie, muszą pokonać tysiące kilometrów, setki biegów na dystansach od 10 km do maratonu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie