domyos

Legginsy dziecięce Domyos 500

Kod produktu: 8615994

39,99 zł 49,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Niebieski / Szaroniebieski / Czerwony koral

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Legginsy z systemem regulacji - takie, o jakich marzyłeś(aś). Opracowaliśmy je, obserwując dzieci i wsłuchując się w głos rodziców.

Dziecięce brzuszki różnią się między sobą. Mając to na uwadze, opracowaliśmy linię dolnych partii odzieży z umieszczonymi w pasku gumkami, które umożliwiają regulację w talii, zwiększając komfort.

 • Wsparcie w rozwoju samodzielności

  Etykieta umożliwiająca rozpoznanie przodu / tyłu. Praktyczna i pomysłowa!

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Elastyczny pasek z regulacją dopasowuje się do budowy ciała dziecka.

 • Odprowadzanie potu

  Strefy z materiału mesh umożliwiają skuteczne odprowadzanie wilgoci.

 • Rozciągliwość

  Elastyczne legginsy pozwalają dziecku czuć się całkowicie swobodnie.

 • Pokrycie

  Krój, dzięki któremu brzuch i plecy dziecka są odpowiednio zakryte.

 • Miękkość

  Miękki, moltonowy materiał zapewniający dziecku najwyższy komfort.

Legginsy z regulacją w pasie: dlaczego? Jaką funkcję pełni etykietka?

Ponieważ dziecięce brzuszki różnią się między sobą, wzięliśmy pod uwagę pierwszą potrzebę, którą wskazują rodzice pytani o spodnie dla swoich pociech: możliwość dopasowania w pasie. Cel: zapewnić dobre trzymanie i zakrycie ciała podczas codziennych przygód.
A w związku z tym, że przed piątym rokiem życia dziecko nie potrafi rozpoznać prawej i lewej strony, z myślą o rodzicach umieściliśmy na spodenkach pomysłową etykietkę, która ułatwi orientację.

Dziecko i ubieranie się

Między 2 a 3 rokiem życia dziecko zaznacza swoją potrzebę niezależności przy ubieraniu się. Chce robić to samodzielnie, co nie zawsze jest proste, ponieważ maluch nie opanował jeszcze wszystkich niezbędnych umiejętności. Zapinanie kurtki, zakładanie spodni, przeciąganie swetra przez głowę... Nie zawsze łatwo to zrobić, gdy jest się maluszkiem.

Pomóc dziecku w osiągnięciu samodzielności

Nasz zespół projektowy postawił sobie wyzwanie: pomóc dziecku osiągnąć możliwie jak najwcześniej samodzielność w ubieraniu się. Łatwe do zapięcia suwaki, wycięcia przy szyi, elastyczne materiały i luźniejsze fasony, które nie spowodują zaklinowania, znaczniki wskazujące, jak założyć ubranie na prawą stronę. Dzięki wszystkim tym drobiazgom dziecko staje się coraz bardziej samodzielne i po jakimś czasie będzie w stanie ubrać się samo jak dorosły!

Współpraca z psychomotorykiem

Nasze produkty projektujemy przy wsparciu psychomotoryka, aby zrozumieć mechanizmy samodzielności u dziecka i móc odpowiedzieć na nie poprzez naszą odzież. "Chodzi o to, by nie zniechęcić i nie znudzić dziecka. Trzeba proponować mu zadania, które leżą w zasięgu jego możliwości, aby mogło wykonywać je w powtarzalny sposób i przekształcać w automatyzmy", wyjaśnia Agathe, specjalistka w zakresie psychomotoryki, z którą współpracujemy.

60 minut codziennej aktywności fizycznej

Zgodnie z zaleceniami WHO, aby zdrowo się rozwijać, dziecko potrzebuje 3 godzin aktywności fizycznej dziennie, w tym co najmniej 60 minut umiarkowanego / energicznego wysiłku po ukończeniu 3 roku życia.
Codzienna aktywność fizyczna od najmłodszych lat jest korzystna dla rozwoju fizycznego i intelektualnego. To nauka zdrowego stylu życia, który ograniczy w przyszłości problemy zdrowotne i przyczyni się do harmonijnego rozwoju dziecka.

Skład

Materiał główny 56% Politereftalan etylenu (PET), 37% Lyocell, 7% Elastan Klin 78% Politereftalan etylenu (PET), 22% Elastan

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie