Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Ecodesign

Legginsy termoaktywne narciarskie męskie Wedze 580 I-Soft

119,99 zł

Kolor:

Czarny / Elektryczny błękit

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczone dla narciarzy jeżdżących ze średnią intensywnością w zimne dni i poszukujących legginsów jak druga skóra: wygodnych i bardzo miękkich.

Ciesz się niespotykanym komfortem bajecznie miękkich (dzięki technologii I-Soft) legginsów termoaktywnych, które są jak druga skóra.

Kod produktu: 8548384

Podobne produkty

Zalety produktu

Odprowadzanie wilgoci

Dobre: inteligentny bodymapping ułatwia odprowadzanie wilgoci i schnięcie.

Ciepło

Średni poziom: bodymapping i szczotkowany materiał.

Ograniczenie podrażnień

Technologia Seamless: niewielka liczba szwów pozwala ograniczyć podrażnienia.

Ecodesign

Ograniczamy wpływ na środowisko, barwiąc przędzę w masie.

Opis produktu

Jaki jest krój bielizny narciarskiej BL 580 I-Soft?

Bielizna narciarska BL 580 I-Soft posiada krój SLIM. Legginsy mają długość rybaczków, co pozwala uniknąć nakładania się na siebie warstw ubrania (skarpety + bielizna) w butach narciarskich. Dzięki temu nie tworzą się mogące obniżać poziom komfortu fałdy.
Prawdziwa "druga skóra" pozwalająca ograniczyć ocieranie i usprawniająca odprowadzanie wilgoci.

Jakie właściwości ma poliamid?

Poliamid ma najwyższą wytrzymałość spośród wszystkich surowców tekstylnych (nawet po zmoczeniu) i jest mocno rozciągliwy. To oddychające włókno umożliwia bardzo dobre odprowadzanie wilgoci i dobrą termoregulację.
Odznacza się niezwykłą miękkością. Teksturowana przędza sprawia, że materiał staje się naturalny i jedwabisty w dotyku. Idealny do produkcji mocno dopasowanej i bezszwowej odzieży.

Struktura techniczna produktu

Legginsy jak druga skóra. Dzięki inteligentnemu bodymappingowi i szczotkowanym włóknom poliamidu (technologia I-SOFT) zapewnią Ci uczucie ciepła rozłożone równomiernie po całym ciele.

Czym jest technologia i-Soft?

Technologia I-Soft poprawia parametry odzieży poprzez miękkość, uczucie ciepła i komfort w kontakcie ze skórą. Pozwala również zwiększyć funkcjonalność dzięki lepszej termoregulacji, izolacji termicznej i wchłanianiu wilgoci. Szczotkowany materiał zapewnia fantastyczną miękkość.

Czym jest technologia i-Band?

Technologia I-Band to innowacyjne rozwiązanie zastosowane na wysokości talii w bieliźnie narciarskiej I-Soft. Zapobiega przesuwaniu się koszulki i legginsów podczas jazdy na nartach.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników. Globalna ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków itd.).

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 97% Poliamid, 3% Elastan

Porady dotyczące przechowywania

Przed schowaniem produktu należy sprawdzić, czy jest on całkowicie suchy.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu...). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie