Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Legginsy termoaktywne narciarskie męskie Wedze 900 wool

219,99 zł

Kolor:

Czarny / Czarny

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczone dla narciarzy jeżdżących z dużą intensywnością w zimne dni i poszukujących oddychających, lekkich legginsów jak druga skóra.

Szukasz termoaktywnych legginsów narciarskich do jazdy w zimne dni? Połączenie przędzy High Tech Dry Yarn i naturalnych włókien wełny merynosa pozwoli Ci utrzymać ciepło i zachować suchą skórę.

Kod produktu: 8551225

Podobne produkty

Zalety produktu

Odprowadzanie wilgoci

Silne: inteligentny bodymapping ułatwia odprowadzanie wilgoci i schnięcie.

Ciepło

Bardzo wysoki poziom: inteligentny bodymapping i splot 3D z wełną merynosa.

Ograniczenie podrażnień

Technologia Seamless: niewielka liczba szwów pozwala ograniczyć podrażnienia.

Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów

Materiał ogranicza nieprzyjemny zapach potu. Test laboratoryjny ISO 17299-3.

Opis produktu

Jaki jest krój bielizny narciarskiej BL 900 wool?

Bielizna narciarska BL 900 wool posiada krój SLIM.
Legginsy mają długość pod kolano, co pozwala uniknąć nakładania się na siebie warstw ubrania (skarpety + bielizna) w butach narciarskich. Dzięki temu nie tworzą się obniżające poziom komfortu fałdy. Prawdziwa "druga skóra" pozwalająca ograniczyć ocieranie.

Jakie właściwości mają wełna merynosa i włókno Dry Yarn?

Wełna merynosa umożliwia znakomitą regulację temperatury zarówno w ciepłe, jak i w zimne dni. To hydrofilowe włókno jest w stanie wchłonąć wodę w ilości odpowiadającej nawet 30% swojej wagi, nie wywołując uczucia przemoczenia. Odparowywanie wchłoniętej cieczy przebiega jednak bardzo powoli. Aby przeciwdziałać temu zjawisku, zastosowaliśmy "Hybrid-Fiber", wykorzystując polipropylen (Dry Yarn) - włókno o silnych właściwościach hydrofilowych przyspieszające proces schnięcia i odprowadzania wilgoci.

Struktura techniczna produktu

Dzięki inteligentnemu splotowi 3D z wełny merynosa powstają komory Deep Insulation. Zatrzymują one powietrze ogrzane przez ciało, działając jak bufor chroniący przed zimnem.

Dobrostan zwierząt i pochodzenie wełny

Wykorzystana w naszej bieliźnie narciarskiej wełna pochodzi z RPA. Została przez nas wybrana z uwagi na swoją jakość oraz utrzymywanie dobrostanu zwierząt przez hodowców, którzy nie stosują mulesingu.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko mierzony jest na całej długości jego cyklu życia za pomocą różnych wskaźników. Globalna ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków itd.).

Skład i konserwacja

Skład

Materiał główny 54% Wełna, 24% Poliester, 15% Poliamid, 5% Polipropylen (PP), 2% Elastan

Porady dotyczące przechowywania

Przed schowaniem produktu należy sprawdzić, czy jest on całkowicie suchy.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu...). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie