wedze

Legginsy termoaktywne narciarskie męskie Wedze BL500

5,0 (35)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Legginsy dla średniozaawansowanego narciarza jeżdżącego w zimne dni, który poszukuje równowagi między ciepłem a oddychalnością.

Równowaga między ciepłem a odprowadzaniem wilgoci. Legginsy termoaktywne, które - dzięki oddychającej siateczce w zgięciu kolana - sprawdzą się podczas całodziennej jazdy na nartach.

Kod produktu: 8576239

  • Odprowadzanie wilgoci

    Lekko oddychający materiał. Przewiewna strefa w zgięciu kolana.

  • Ciepło

    Średni poziom: materiał ze szczotkowanego poliestru.

Jaki jest krój męskich legginsów narciarskich BL SKI 500?

Legginsy narciarskie BL SKI 500 posiadają klasyczny, prosty krój, który dopasowuje się do każdej sylwetki. Nie są zbyt luźne, dzięki czemu mogą utrzymać ciepło i zachować odpowiednią skuteczność.

Jakie właściwości ma poliester?

Poliester to najczęściej używane włókno do produkcji podstawowej odzieży: jest stosunkowo niedrogie i pod pewnymi względami oferuje doskonałe parametry, pozwalając uzyskać bardzo lekki i trwały materiał. Aktywnie wchłania wilgoć, ale po zmoczeniu nie schnie zbyt szybko.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników. Globalna ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków itd.).

Skład

Materiał główny 91% Politereftalan etylenu (PET), 9% Elastan Klin 88% Politereftalan etylenu (PET), 12% Elastan

Porady dotyczące przechowywania

Przed schowaniem produktu należy sprawdzić, czy jest on całkowicie suchy.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu...). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie